PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 955
ocen
7,8 10 1 658955
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Czy zauważyliście ? Scena w filmie, gdzie zakładają im do uszu "kolczyki" (urządzenia wysyłające sygnały, celem namierzenia gdzie się znajdują w razie ucieczki),gdzie Stuhr mówi : "E no nie róbcie z nas pederastów" już kilka razy w różnych stacjach telewizyjnych, była wycięta. Pojawia się scena już po założeniu "kolczyków".

ocenił(a) film na 5
Zakrza

Jestem lesbijka. Jestem w szczesliwym zwiazku z kobieta. Kocham ja. I choc nie obwieszam sie teczowymi flagami, miloby bylo, gdybym mogla ja trzymac za reke, spacerujac przez park. Jestes ignorantem, wiesz? Jestem normalna, dorosla kobieta. Studiuje, place podatki jak inni ludzie, nigdy nie popelnilam zadnego przestepstwa. Czy tylko przez to, ze osoba, w ktorej sie zakochalam, nie ma wielkiej, smierdzacej paly, a w dowodzie ma o jedna literke K wiecej, mam zostac napietnowana jako "chora" i "zla"? Zaden powazny (i niekatolicki) instytut naukowy by mnie tak nie okreslil. Wiedz, drogi Zakrzo, ze poza tym, ze wole kobiety, jestem przede wszystkim czlowiekiem - wiec zadam ludzkiego traktowania. Posiadam osobowosc, charakter, zainteresowania, zle i dobre dni. Moge byc tak naprawde Twoja sasiadka z naprzeciwka. Czy jakbys dowiedzial sie, ze ma dziewczyne, powiedzialbys jej w twarz, ze jest chora, ze za to jej nienawidzisz? Czy lubilbys ja i tak, bo slucha tego samego zespolu, i fajnie sie z nia gada? Zastanow sie, zanim rzucisz kamien w jakiegokolwiek "Wroga Narodu i Swietej Wiary" - czesto sie okazuje, ze kims takim jest ktos bliski. Prosilabym o przemyslenie mojego posta.

PS. Dzieki takim ludziom z takim nastawieniem - wyemigruje. Wyprowadze sie do kraju, w ktorym zdobede godne traktowanie i niezle pieniadze. Szkoda, ze wspaniala Polska, do ktorej milosc mi wpajano od dziecinstwa, nie jest mi w stanie dac choc ulamka tego.

PS2. Nie uzywaj, prosze, argumentu o "naturze" i "bogu". Zwierzeta rowniez bywaja homoseksualne - tu ginie argument o naturze. A jesli ow bog mnie stworzyl lesbijka - to najwyrazniej taka byla jego wola, zeby ludzie i wiekszosc ssakow posiadala rowniez homo/biseksualna czesc populacji, i tyle.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
xxunknownxx

"nie ma wielkiej, smierdzacej paly" i po co te inwektywy hipokrytko? to wy smierdzicie rybą a do tego krwawicie tydzien i nie zdychacie:D

ocenił(a) film na 9
Zakrza

Zgadzam się z Tobą. To co oni robią to jest już duże przegięcie. A dla tych co uważają że homo są super fajne, polecam przeczytać ten oto artykuł:
http://kpch.blox.pl/2008/12/10-klamst-propagandy-homoseksualnej.html

Zakrza

10 lat temu chcieli parad minęło 10 lat i parady mają, śluby niedługo też będą za kolejne 10 lat będą adoptować dzieci..


Aaaplufff...

zadi

pederastia to nie to samo co homoseksualizm. nie myl pojęć z łaski swojej.

użytkownik usunięty
teddys71

Ja osobisci znam wersje niemieckiego dubbing tego filmu i tam scena nie zostala wycieta lecz "przegadana" tj niemiecki dubbing za Stuhr mówi oczywiscie w niemieckim " Nie r´bcie z nas przewodnigów klucza ptaków odlatujacych do cieplych krajów"
Wydaje mi sie ze uzycie slowa "pederastów" w orginale, jest dla wielu wyksztalconych i z kultura obeznanch ludzi zbyt prymitywne i dlatego zostaje albo zmienione albo wyciete. Poniekat jest to racja

ocenił(a) film na 10

jeśli ktoś nie posiada poczucia humoru to rzeczywiście, nie powinien być narażony na słuchanie tak strasznych słów

użytkownik usunięty
Sol89

Nie chodzi tu o poczucie humoru lecz o klasyczny przkald polskiej glupoty, braku wiedzy ogólnej i znajomosci terminologi. Co maja wspólnego owe identyfikatory z pederastia tj patologicznym pociagiem sexualnym do osób niedojzalych sexualne?

ocenił(a) film na 10

w tym momencie to Ty prezentujesz brak wiedzy. Tekst doskonale pasuje do humoru, klimatu i czasów, w których powstał film.
A jeśli nie rozumiesz jego znaczenia w tym kontekście, to może nie warto kreować się na takiego geniusza, co?

użytkownik usunięty
Sol89

mozna duzo polemizowac o owej kontrowersyjnej sekwencji ale termin "petereasti" podpasowany jest pod glupote wiekszosci Polaków, która na poczejanie nie potrafi wyjasnic szczególu tego termin.

Jorg - to do Ciebie. Ponieważ nie mam możliwości odpisanie Ci na Twoją kulturalną wiadomość. Mądry człowiek to raczej nie ten, który wszystkim wokół wypomina jakimi są głupcami. Możesz się uważać za kogoś lepszego, ale uwierz mi jesteś zwykłym trollem. Tyle w temacie. Dziękuję za uwagę. Pyskuj sobie dalej.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

bo nie trzeba go wyjaśniać, każdy go rozumie. A to, że akurat Ty jeden nie mówi chyba samo za siebie, prawda?
Wielce wykształcony Jorg z Frankfurtu ma kłopoty ze zrozumieniem prostego poczucia humoru.
Ach, boli

a film jest klasyką gatunku i o jego wartości mogą świadczyć choćby bardzo wysokie noty na portalu.
skoro Ty jeden masz problemy ze zrozumieniem go, to może jednak warto na chwilę odłożyć na bok swoje wybujałe ego i dopuścić do siebie myśl,że coś jest nie tak z właśnie z Tobą?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jorg, napiszę ci już tylko tyle (bo i tak masz mnie za chama i prostaka więc mi nie zależy). Jestem człowiekiem w miarę kulturalnym więc postaram się nie klnąc: Ale kiedyś zrób jedno: stań na środku tego miasta "gdzie studiowałeś w poland" i zacnij mówić to ludziom. Bo takie dupki jak Ty zawsze się mądrują przed monitorem myśląc jacy to oni nie anonimowi.
A chcesz podyskutować o wyższości niemców?? byłem tym panom przeciwny ale przekonałeś mnie do nich:
Pogadaj z nimi oni ci wytłumaczą co ja nie chcę powiedzieć:
http://www.nacjonalista.pl/
http://onr.h2.pl/strona/news.php
Tylko kolego: bądź z nimi tak szczery jak wobec nas.

A zapomniałbym pohitlerowski łbie coś Ci powiedzieć: Po cholerę napierdalałeś tyle postów by powiedzieć co poddubingowali pod Stuhra?? Nie trzeba było walić od razu? I powiedzieć co Cię boli?
Może na serio przeczytaj jeszcze raz Freuda?
Może jestem świnią i bydlakiem, ale za to dumną świnią i bydlakiem ;] Jeśli wszyscy tacy jesteście to ruscy was jednak powinni powybijać w 45 ;] Co do łebka ;]

Zresztą spytaj się swojego niemieckiego dziadka co robił w latach 40, bo mój spacerował po lasach z AK ;]

jak taki dumny naród mógł stracić Breslau, Stettin i Danzig? ;]
Gdyby nie plan marshalla to byście w tym momencie biegali nad tym Renem biegali do wychodków ;]
my nie mieliśmy tak łatwo ;]

Sedem

a i angielski potrafię w takim stopniu by zrozumieć co do mnie mówisz ;]
Niemiecki też ;]

Sedem

Frankfurt nad Menem, przepraszam ;]
Mój błąd ;]

użytkownik usunięty
Sedem

Want your stupidity, vulgar behavior prove that you are a classic example of Polish cattle, boor, lout ... it is not necessary. Your nationality explains everything ....
We write the year 2010 but in a Polish brothel is still the Middle Ages. I studied there 5 years and I know the Polish arrogance, thievery, drunkenness, laziness, cunning as well as the rustling your language. 60 % of the polish people are so.

użytkownik usunięty
Sedem

I studied in Wroclaw for 5 years and became acquainted with the beautiful language and the affected country. I have great knowledge about Poland and Polish mentality. My opinion: Poland consists of about 60% idiots, thieves, swindlers, drunkards, corrupt people, and many other pathological
Our government paid a lot of money for my education in Poland. I needed the training to learn the language. And that was everything I wanted in a sick country! I had many opportunities to experience really close to Poland! My experience with the country was and is still not the best. I'm going to cope, for example with the Polish corruption never! The country is nearly as corrupt as Russia and Latin America. Everyone wants to get only bribes. Corrupt, they are all there, the head of state until the cleaning lady. And the very evil are the hypocrites of the Catholic Church!
And one more interesting thing: In our country come a lot of people from all over the world and many of them want to live in our prosperous country. Who sane and normal wants to live in such an idiot and voluntarily sick shitty country like Poland??
I work in foreign trade and also for the Europe Central Bank in Frankfurt on the Main, and always get liver pain if I need to fly in this shit country Poland… 2-4 times at month.

UWAGA TROLL !!! PROSIMY NIE DOKARMIAĆ - DZIĘKUJEMY :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jorg, it's so nice to see that German traditions have been handed down from generation to generation since 1935 :) As I always say - nothing more important than your national pride and identity, eh?

And now seriously - do you really consider yourself well-educated and wise? If you were well-educated and wise, you wouldn't act this way. But well, you can't expect that every person who graduated from an university will be intelligent, do you?

Besides, if we really are cattle etc., then why are you still here? Why do you even have an account on filmweb? It would be much more satisfying and much less frustrating for you, being a user of a German site.

With love, Ida

użytkownik usunięty
Ida_Raptor

Wow, milo jesli o mnie myslisz. I work as interpreters and others like to write in the language of Mickiewicz. I know my experience is an average for Poland is not nice to hear or read. But they are real experiences. My wife is Polish and she said: "nejlepsze co moglam zrobic w moje zycie to spierdilic z chory ten kraj ..."

Is the life not ironic?

Have good time

Jörg

Ta strona internetowa powstała by komentować filmy. Nie rozumiem dlaczego więc inteligentni miłośnicy kinematografii wdają się w dyskusję z neofitycznym "Niemcem". W dodatku podającym się za osobę tolerancyjną a wyśmiewającą własną ojczyznę. Do takich ludzi szacunku nie mam i zapewne szacunku nie ma szanowny naród Niemiecki który postrzega go głównie przez pryzmat "Auslander który uważa się za czystego Niemca". Szkoda mi takich ludzi, którzy starają się być ze wszystkich sił Niemcami, a tak na prawdę są nadal Polakami czy tego chcą czy nie. Wiadomo Polska ma wiele przywar, ale zasługuje na szacunek z kilku powodów np. że z tego narodu wywodził sie Jan Paweł II kochany i doceniany przez cały świat. Nie po to przez lata nasi mężni przodkowie walczyli o niepodległość Polski, by jakiś "Auslander" wycierał sobie naszą flagą twarz. Tylko dlaczego osoba ta starając się usilnie odciąć od tego co Polskie zagląda na polskojęzyczne strony? Tylko po to by pochwalić się swoją tolerancją i poliglotyzmem? Trochę to wątpliwe bo ja, jako miłośniczka poznawania obcych kultur i języków mogę napisać coś po hiszpańsku, a ten pan zapewne mający mnóstwo czasu bezrobotny udający nowobogackiego Niemca wejdzie na świetnie znanego wszystkim translatora i przetłumaczy swoje wypociny. W takich momentach świetnie przypominają mi się słowa Roty: "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz..." Z tym wyjątkiem, że tym razem robi to ślepo zgermanizowany Polak.
No cóż...myślę, że może to być tania prowokacja. Ot tak ktoś chciał ludzi trochę po wkurzać.:)

Pozdrowienia dla tych, którzy bronili w swoich postach Polskę.:P Chociaż uważam, że niepotrzebnie bo potrafi obronić się sama i wiele razy tego dowiodła.:DD

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wylazł troll z jaskini i wszystkich obraża, tego zbluzga, tego kopnie, na tego się odgraża. Polskie ma korzenie, ale Niemca zgrywa i nawet mu to wychodzi bo jego morda krzywa. Nie rozumie żartów polskich lecz ciągle się spiera, pewnie dlatego że trolla niezła zazdrość zżera. I se tutaj siedzi, dniami i nocami - zamiast porozmawiać rzuca obelgami. Na uciszenie Jorga jest jedna rada - NIE KARMIĆ TEGO TROLLA - i niech wypier..la.

użytkownik usunięty
hornet

Twoje prostacto, chamsto i wulgarnosc nie dziwi raczej nikogo. Twoja narodowosc wyjasnia wszysto. Odpowiadsz w 100% klasycznemu obraz Polak w swiecie: Cham, prostak, tluk, zlodziej, pijak, cwaniak i wulgarne bydle… zwlaszcza ten ostatni cecha jest do tobie bardzo adekwata. Dalesze przyklady twój polski chamstwo i intelektualne dno sa zbedne.

użytkownik usunięty

Jorguś wrzuć na luz, bo zaczynasz się powtarzać...

użytkownik usunięty

Prosteckie bydle zasluguje tylko na standard...

użytkownik usunięty
hornet

-√\~—> Hallo,
Sie schrieben mich vor ein paar Tagen an und interessierten sich für die DVD- Aufnahme des o. g. Filmes. Bis Jetzt haben Sie auf mein Angebot nicht geantwortet. Wie darf ich Ihr Schweigen verstehen? Haben Sie mein Angebot nicht bekommen? Sie Haben kein Interesses mehr? Andere Gründe? Darf ich Ihre Anfrage löschen da Sie kein Interesse haben? Ich darf Sie um eine kurze Info bitten und bedanke mich für diese im Voraus.

Siedzi TROLL na drzewie, w d...e sobie grzebie. Gównem, które wyjął z siebie rzuca po filmwebie.

użytkownik usunięty
hornet

tobie radze popracowac nad twój polski chamstwo i prostactwo. Zaplac najpierw mamie za jej mleko, zrób mature, wladaj kika jezyki obce zdobadz dyplom akademicki i know how zyciea jaki i spora porceje savoir-vivre... a potem bedzie ci wolno zabierac glos w sprawach doroslych. Narazie zachowujesz sie jak szczeniackie bydle bez oglady I wyksztalcenia… no ale w koncu niczym innym nie jestes.

Jak widać po Tobie zrobienie matury, władanie kilkoma językami obcymi, i dyplom akademicki nie zawsze gwarantuje dobry efekt. O savoir-vivrze masz takie pojęcie jak ja o życiu seksualnym mrówek TROLLU. Jak na gościa, który gardzi Polakami jakoś za dobrze się tu u nas czujesz skoro tak szybko odpisujesz na posty. Siedzisz tu całymi dniami i czekasz aż ktoś ośmieli się zakwestionować Twój światowy autorytet. Nawet jeśli faktycznie mieszkasz w Niemczech to jesteś niewiele mądrzejszy od tzw. Polaczków, na których tutaj plujesz.

użytkownik usunięty
hornet

Jeden z tutejszych user, zwrócil moja uwage swoim logicznym mysleniem, twierdzil ze inteligentniemu czlowiekowi nie jest latwo wyjasic prostactwo i glupota tym, którzy na to cierpia. Tluk. jest zbyt tepy zeby pojac wlasne ograniczenie intelektu. To symtrom wielu Polaków dlatego zakoncze moje starania wyjasnienia tego tobie... Bydle zawsze bydle zostanie I szkoda czasu na dalsza uwage dla polskiego prostaka

No masz rację - głupi zadufany w sobie Jorg zawsze pozostanie głupim zadufanym w sobie Jorgiem. Jest dokładnie tak jak mówisz. Cieżko Ci to przyjąć do Twojego pustego łba że nie zawsze masz rację. A tak poza tym to się powtarzasz.

ocenił(a) film na 9

miałem nic nie pisać ale nie wytrzymam, pan wielce szanowny doktor profesor Jorg Hitler jest postacią tak komiczną że powinni ją pokazywać w TV, tolerancyjny jak skinhead, rzucający stereotypami na prawo i lewo, a przy tym będący czystym odzwierciedleniem stereotypu Niemca-nazisty, dodając do tego że jest ...(tutaj wstawić różne inwektywy) bo mimo iż jest po części polakiem, ma żonę polkę, a jego dzieci też będą 3/4 polakami to pluję na Polskę. Człowieku a nie pomyślałeś o tym że jesteś tym kim jesteś także dzięki polskim genom??

ja znam angielski słabo, wykształcenia jeszcze nie zdążyłem nabyć należytego, ale na pewno jestem lepszy od ciebie pod każdym względem, bo jestem polską świnią i bydlakiem ale mam mózg, którego tobie brakuję, nie masz pojęcia o Polsce i Polakach, a się wypowiadasz.

a już najlepsze są twoje ulubione statystyki "60% polaków to złodzieje...", "Statystyki pokazują że Polacy powodują najwięcej wypadków, popełniają najwięcej przestępstw itp" a moje statystyki pokazują że większość Niemców myśli że to Polacy wywołali II Wojnę Światową, a obozy zagłady to były obozy prawie jak harcerskie (tak wygląda pokazowy obóz koncentracyjny w Dachau) i w ogóle SS nie było takie złe.

inne teksty "jak zostawię samochód na cały dzień przed domem to nikt nie wpadnie na pomysł żeby do niego wejść i coś zabrać"
uwierz mi ja i moja rodzina od 20 lat zostawiamy samochody przed domem otwarte i jeszcze nikt nam nic nie ukradł.

a już szczytem szczytów było "Polki przyjeżdżają do niemiec i pracują jako prostytutki, bo nie mogą znaleźć pracy w Polsce"
a nie przyszło ci do głowy że je ktoś oszukał, ci wspaniali Niemcy powiedzieli im że będą kelnerkami, a później zabrali im paszporty i zmusili do pracy?? W Polsce tak się robi z obywatelkami byłego ZSRR, Rumunii i Bułgarii, a w Niemczech dodatkowo z Polkami.

a więc kończąc:
hail Jorgen
"Mein Führer! I can walk!"

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Twoje glupota i chamstwo sa raczej oczywiste, tak wiec nie musisz dostarczac dalszch dowodów ze jestes zwykle polskie prymitywne bydle.
Braki w twoim wyksztalcenu, know how i savoir-vivre tez nie usprawiedliwiaja twojego, dla wiekszosci Polaków, specyficznego chamstwa, wulgarnosci i poniekad braku znajomosci znaczen slów przez siebie uzywanych. Moze jakas szkola wieczorowa i odrobina checi. Nadzieji mie ma wiele bo bydle twojego formatu zazwaczej bydle pozostaje a na nauke jest juz raczej za pózno. Masz ponikad inteligiecje waszego zdechlego niedawno idioty prezdenta no ale takich tluków jest tam w tym polskim burdelu ok 60% i nic dziwnego. Karaj rzadzany przez keisdza, kurwa i zlodzieja...

Proponuję coś na rozluźnienie atmosfery :) -

Jan Brzechwa
Tańcowała igła z nitką

Tańcowała igła z nitką,
Igła - pięknie, nitka - brzydko.

Igła cała jak z igiełki,
Nitce plączą się supełki.

Igła naprzód - nitka za nią:
"Ach, jak cudnie tańczyć z panią!"

Igła biegnie drobnym ściegiem,
A za igłą - nitka biegiem.

Igła górą, nitka bokiem,
Igła zerka jednym okiem,

Sunie zwinna, zręczna, śmigła.
Nitka szepce: "Co za igła!"

Tak ze sobą tańcowały,
Aż uszyły fartuch cały!

ocenił(a) film na 9

a co usprawiedliwia twój brak mózgu, ogłady, tolerancji i szacunku dla narodu który wy do spółki z Rosjanami przez 1000 lat próbowaliście rozpierdolić a i tak się wam nie udało, a przepraszam nie "wy" a Niemcy bo biorąc pod uwagę że z ciebie taki sam niemiec jak z Odonkora (taki ciemnoskóry piłkarz co gra w Dojczlandzkiej reprezentacji) to ty nie masz nic z niemca, jesteś Polakiem i musisz być tego świadomy ze ani Niemiecki paszport ani to że się tam urodziłeś tego nie zmieni skoro twoja matka była polką. Mozesz obrażać Polaków do woli bo im więcej nas obrażasz tym więcej obrażasz siebie i swoją rodzinę.

a ty wracaj do klepania starych BM-ek ze swojim kumplami z krajów arabskich, bo z kimś takim jak ty nikt normalny nie chciał by się zadawać.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Nikt nie zaprzecza historii! Mimo to bylaby ona zapewne inna gdyby w narodzie wszym bylo mniej: pijaków, cwaniaków, zlodzieji egocentryków, korupcyjnych sprzedawczyków, prostaków, tluków i innycvh patologicznych elementów. Wszystkie te walory Polaków poznalem podczes 5 lata mojich studia w waszym chorym kraju gdzie do dzis mimo 2.1 wieku nadal rzadzi kurwa, ksiadz i zlodziej. Nasz kraj rozwinol sie na przestrzeni 60 lat od faszystowskiej dyktatury do 100% demokracji gdzie takie sprawy jak narodowosc, pochodzenie, orientacje sexualne itd. nie graja roli. Tego samego o chorym krajau mojej matki powiedziec sie nie da i jeszcze duzo lat uplynie zanim sie to zmieni. Polak w swiece ma podly obraz. To m.i. przyczna dlaczego wiele nadodów swiata odmawie Polaka ruchu bezwizowego.
Mnie otworza wszedzie na swiecie drzwi z usmiechem slyszac jezyk Goethe, tobie beda patzryc najpierw na rece jak uslysza jezyk Mickiewicza. Jakies sa tego przyczny nie prawda? Fakt ze mam matke Polke i wladam wszym jezykiem nie swiadczy o tym ze jestem Polakiem. Czlowiek jest zawsze tym, kim sie czuje a ja wole niemiecki porzadek organizacje, precyzje, kulture obycia i np prowadzenia pojazdów mechanicznych (wiekszosc Polków za kierownica to bydle)i jeszcze wiele innych spraw których wy Polacy nigdy sie nie nauczycie. Miec morde jak fortepian i chodzic rególarnie do kosciólka to troche zamalo do istnienia w gospodarce wolnego rynku. Zadjesz sobie sprawe ze ok
5 000 000 Polaków ma we wasnym kraju tylko i wylacznie prace bo my Niem,cy inwestujemy tam pieniadze? 45 % handlu w waszm chorym kraju to wlasnosc niemiecka podobnie jak ok 55% banków i wiele galezi przemyslu.
Wy Polacy potrzebowaliscie 70 lata na budowe 1 linie metro. U nas w ciagu 5 lat buduje sie cala siec U-bahn w miescie.
2 Autostrady za nasze pieniadze budujecie juz ok 20 lat a koniec jakos nie widac. Potrzba ci dalesz przklady? Mam ich jeszcze tysiace...

Ludzie proszę was. Dajcie sobie spokój. Pana Jorga już dawno przestała interesować tematyka filmowa. Zamiast tego woli obrażać innych, popisywać się znajomością języków i walić stereotypami. W dodatku często nawet nie pisze niczego nowego tylko wkleja swoje poprzednie komentarze. Prawda jest taka że Polak potrafi ... tylko często mu się nie chce. A jak mu się już zechce to go dobijają nasze durne przepisy. Budowa autostrad faktycznie nie jest naszą mocną stroną. No i tyle. Dajmy sobie buzi na zgodę. Ja też niepotrzebnie wdawałem się w tę dyskusję za co przepraszam. Jak sama nazwa wskazuje FILMWEB to portal głównie o filmach. Do wyrażania swoich poglądów odnośnie innych narodowości służą pewnie jakieś inne strony. Skończmy to wreszcie. I tak nie przegadamy Jorga, a tylko będziemy go prowokować do kolejnych głupich wpisów. To co, pomożecie? ;) Miłego weekendu życzę

użytkownik usunięty
hornet

Kto miczem wojuje mysi byc swiadom ze micz moze go tez zranic. No niestety wy Polacy macie niemal wszyscy "wielkie mordy" tylko jakosc pokrycia to np w waszej gospodarce i innych dzailaniach nie ma.
"Polak potrafi" ?? Tak owszem sprzedac wszystko we wlasnym kraju co moze prznaosic intratne zyski bo sam jest za glupi do proawadzenia intratnych business a korupcja Polaków dorasty niemal korupcji Rosjan i Ameryki lacinskiej. "Durne przepisy" No Wy sami lub wybrani przez was ustalaja te przepisy. Ci nieco madrzejsi opuscili juz ten chory kraj i dzalaja w normalnym swiecie tam placac podatki...

Jesli gówno sie ma, trzeba byc tego swiadom i pracowac nad tym ale rekami i glowa nie polska morda.


Ditto nice weekend from Frankfurt/M
Jörg

użytkownik usunięty
hornet

Kto miczem wojuje mysi byc swiadom ze micz moze go tez zranic. No niestety wy Polacy macie niemal wszyscy "wielkie mordy" tylko jakosc pokrycia to np w waszej gospodarce i innych dzailaniach nie ma.
"Polak potrafi" ?? Tak owszem sprzedac wszystko we wlasnym kraju co moze prznaosic intratne zyski bo sam jest za glupi do proawadzenia intratnych business a korupcja Polaków dorasty niemal korupcji Rosjan i Ameryki lacinskiej. "Durne przepisy" No Wy sami lub wybrani przez was ustalaja te przepisy. Ci nieco madrzejsi opuscili juz ten chory kraj i dzalaja w normalnym swiecie tam placac podatki...

Jesli gówno sie ma, trzeba byc tego swiadom i pracowac nad tym ale rekami i glowa nie polska morda.


Ditto nice weekend from Frankfurt/M
Jörg

ocenił(a) film na 9




Czekaj wskrzeszę Józefa stalina podstawię za Angele Merkel (tylko wąsy się zgoli i nikt sie nie kapnie) poczekam 50 lat, zdejmę z Niemiec system komunistyczny (którego swoją drogą niemcy są twórcami) i wtedy zobaczymy jak to Niemcy będą piękni i cudowni, 50 lat okupacji zmienia społeczeństwo, zmienia gospodarkę, zakłady pracy w których było zatrudnionych dwa razy tyle osób niż potrzeba musiały upaść (zresztą to samo działo się w NRD, czyli u "wspaniałyc" Niemców, z przykład mogą posłużyć fabryki samochodów i motocykli, z tym ze FSO my sprzedalismy a u was fabryki zupełnie przestały działać w duzej częsci) Gospodarka panie super mądry nie jest tak łatwa do odbudowania po 50 latach jej niszczenia, teraz potrzeba conajmniej 50 lat zeby to zaczęło wyglądać jak trzeba, ja osobiście nie wyjadę z tego kraju bo jak kiedyś sobie wymyśliłem może i tutaj śmierdzi zgilizną postkomunistycznej odwilży, może i bagno jakie zostawił nam poprzedni system dalej wciąga swoje ofiary, ale ja kocham ten kraj, z jego wadami i zaletami, Polacy to naród wspaniały, to my zapoczątkowaliśmy upadek komunizmu w Europie, to my mieliśmy pierwszą w Europie konstytucję (której Niemcy nam zazdrościli więc postanowili nas najechać) to nasze prototypy motoryzacyjne były najciekwasze w krajach demoludów (po za jednym Wartburgiem), to my przyczyniliśmy sie do zniszczenia Niemców podczas II Wojny światowej (Polskiego udziału w bitwie o Anglię nikt nie podważy) to Polscy matematycy rozgryźli Enigmę, to Polscy Naukowcy skonstruowali najtańszy niebieski laser, to Polacy będą organizować Euro 2012, i radzimy sobie z tym dobrze (w odróznieniu od Ukrainy) to z Polski pochodził Łukaszewicz, Chopin, Joseph Conrad (prawdziwe nazwisko Korzeniowski), Piłsudski, większość polaków to wspaniali ludzie, historia zna pojedyńcze przypadki "skyrwysynów" ale dużo więcej bylo ich w Niemczech. znam bardzo duż polaków (przez 20 lat można poznać trochę) i twoje 60% jest wyssane z palca pijacy oszusci i inne skyurwiele to moze 10% społeczeństwa.

a i jeszcze jedno: nie jesteś tym kim sie czujesz jesteś tym jakie masz geny, jeżeli jesteś z pochodzenia Polakiem to jesteś Polakiem, ja nie wyprę się że mój pra pra dziadek pochodził z Austrowęgier, bo mam częsciowo tamte geny (już szczątkowe ale mam) ty masz bardzo dużo Poslkich genów i co najwyzej możesz być Polako-Niemcem.


i weź przestań z tą korupcja dzisiaj nawet Policjantowi nie dają w łapę bo cię zgarnie i się nie pozbierasz, tylko lekarze biorą, ale to pazerne skurwysyny na całym świecie są, ty chyba nigdy nie byłeś w Rosji skoro twierdzisz że Polska korupcja im dorównuję, tam za parę dolarów załatwisz tak ze pół miasta zamkną w więzieniu a drugie pół ześlą na Sybir i nikt się przejmować nie będzie.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Pozistawie twoje idiotyczne zarty bez komentarz bo to nie mój moziom intelektualny.

To nie system komunistyczny jest przyczna polskiej mentalnosc lecz sami ludzie, ich glupota bo ok 60% Polaków to tluki bez elementarnej wiedzy ogólnej. Czlowiek inteligentny nie weirzy np w bynde obludnych hipokrytów jaka jest bezwatpienia kosciól. Czesi tez mieli komunizm i nie wierza w te bzdury podobnie jak Niemcy ze wschodu.

Fabryli samochodów bylej DDR zostaly przebudowany i tak Fabraka "Wartburg" w Eisenach produkuje Opel, Manufaktura w Zwickau produkuje VW, W Leipzig powstala w latach 90´Fabraka BMW a w Dresden Manufaktura VW. Co zrobile Polacy z wlasnymi Fabrkami? Sprzedali i gdyby nasie Managers nie otworzyli w Polskim syfie niemieckich Fabryk w Poznaniu, Bytomiu, Bydgoszczy... to Tasiace ludzie nie mieliby praca - Polska gospodarka!
Polacy to naród korupcyjn, naród zwlodzieji i cwaników. Ci inteligenti opusci chory kraj i zajemi sie business w normalnym swiecie. Tluki dla których np nauka jezyka obcego to problem klepia biede, chodza do losciólka i modla sie o cud z nieba. A co zrobile Polacy z wlasnymi stoczniami? Smiechu warte! To klasyczny przklad polskij glupoty.

Najstepnym wielki posmiewiskiem bedzie rok 2012.

wiesz ilu Polaków bylo laureatami Nobla? Sprawdz i porónaj i lioscia Niemców którzy ta nagrode otrzymali, Róznica jest dosc wyrazna.

W naszym cywilizowanym w 100% demokratycznym kraju narodowosc nie odgrywa roli. Ja czje sie Niemcem bo tu sie urodzilem i tu wychowalem a znakomosc waszego jezyka dostarcza mi sporych dochodów dlatego ja cenie.
Moja sekretarka jest Wloszka, mój szef pochodzi z Izraela a glówna ksiegowa jest Turcznyka. Nikt nikou nie wypomina jego narodowosci ale cos takiego jest mozliwe u ludzi na poziome, którego w chorym kraju Polaska poprostu nie ma.

Zdajesz sobie sprawe ze ok 5000 000 Polaków ma tylko dlatego prace bo my inwestujemy tam? Wszystki stare polskie Firmy nie sa juz wlasnoscia Polaków: Winiary = Nestle, Zywiec = Heineken, E. Wedel ( Niemiec z Hamburga zreszta) to wlasnosc Anglików... A co jest polskie? Niewiele, bardzo niewiele. Polak jest za glupi nawet do intratnego marketingu wlasnych dobrych produktów. Taka jest prawda i nie da jej sie zmienic nawet tym glupim chodzenin Polaków do koscióka i radiem Maryja.

Wlasnie Polska Polcja jest korupcyjna. juz kilka razy mialem ofety "pozytywnego zalatwienia sprawy za drobne" Praca w handlu zagraniczym z Polakami nauczyle mnie duzo. Moje doswidczenia moga byc tematem ksiazki o kilka tomów.

Wiesz ile Polek mozna spotkac w niemieckich burdelach i pod dworcami? Zapewne "pracuja" tu w Niemczach bo w polskim syfie jest taaaaaki straszny dobrobyt. A niemiecka policja wzywa mnie czesto jako tlumacza do polskich przestepców: zlodzieji, jazda po %o samochodem, napad, oszustwo...
Podobna statystyke przestepców maja u nas tylko rosjanie.





ocenił(a) film na 9

wiesz co jesteś palantem, spotykasz polskich przestępców bo znasz język Polski, jesteś brany do tłumaczenie Polaków nie wezmą cię do tłumaczenia Arabów, Bułgarów, Rumunów, Czechów itp itd. pokaż mi te statystyki, bo gadać o "statystykach" to ja mogę też, ale pokaż mi potwierdzenie, wiarygodne źródło. A na temat prostytutek już ci pisałem i nie będę się powtarzał, pomijając wszystko to to są w 95% ofiary oszustwa, a zresztą ja tam nie wiem jakich narodowości są pracownice Burdeli, a ty pewnie też nie wiesz, no chyba że twoja żona ci nie wystarcza.

człowieku Policja już nie bierze, jakieś 10 lat temu było ciężko coś z Policją załatwić bez łapówy (ale to byli w duzej części byli Milicjanci) teraz jak będziesz chciał dać Policjantowi łapówkę to w najlepszym przypadku podwoi ci mandat i każe wypierdalać, a jak nie będziesz miał szczęścia to zostaniesz zgarnięty i posiedzisz co najmniej do sprawy.

co ty się tak czepiłeś tego Kościoła, ja jestem Deistą i antyklerykałem, większość moich znajomych też ma kościół gdzieś, Polska jest w dużej części narodem katolickim, ale wiara nie ma nic do rzeczy w omawianych przypadkach.

a pokaż mi państwo w którym nie działają duże koncerny?? Opel to firma od 70 lat w Amerykańskich rękach (GM) a teraz jeszcze do tego w Rosyjskich i Kanadyjskich, na ten przykład, wasze firmy elektroniczne już dawno weszły w kooperację z Japończykami, bo inaczej by upadły z kretesem. W każdym państwie świata są duże koncerny a w Państwach byłego bloku wschodniego nie ma już sprzętu rodzimej produkcji u nas nie jest jeszcze najgorzej mamy Zeptera i Amice produkującej sprzęt AGD (zresztą Niemcy kupują nasz sprzęt i nawet nie wiedzą że jest Polski) mamy Solarisa producenta Autobusów, które są sprzedawane w całej Europie, mamy Hutę w Stalowej Woli w której pół Azji zaopatruję się w sprzęt zbrojeniowy. to że Polska wygląda jak wygląda to wynik tylko i wyłącznie 60 lat okupacji i niszczenia naszego państwa. A duża część europy do lat sześćdziesiątych wierzyła że ZSRR jest fajne i w ogóle tam jest dobrobyt i kto był idiotą (już na początku Rosji radzieckiej Lenin nazwał takich ludzi "pożytecznymi Idiotami")?? Polacy wiedzieli co to znaczy Związek radziecki już w latach dwudziestych, zachód zorientował się dopiero po blokadzie Berlina, ale i tak była duża grupa ludzi właśnie w Niemczech, we Francji i we Włoszech którzy wierzyli że komunizm to dobre wyjście.

A czymże jest Nagroda Nobla, w latach 1939-1990 Polacy nie mogli otrzymać nagrody nobla za badania naukowe, bo po pierwsze nikt im nie pozwalał prowadzić badań, po drugie wszystkie osiągnięcia były utajniane i zwykle zapisywane na konto "Radzieckich inżynierów i naukowców" a po trzecie większość badań była oparta o pracę nad bronią i technologią wojskową.
A weź sobie poczytaj o akcjach Nazistów i Komunistów przeciw Polskiej Elicie, zapadnij się pod ziemię ze wstydu, a później zobacz jak Polska nauka szybko się odbudowała mimo radzieckiego kagańca, poczytaj dużo o Polskiej nauce i technice, przede wszystkim o prototypach, bo w bloku wschodnim bardzo rzadko pozwalano produkować dobre rzeczy komu innemu niż Rosjanom (wyjątkiem była Czeska motoryzacja, ale to tylko dlatego że Czech nie były zniszczone podczas II Wojny światowej, więc ruscy stwierdzili że przydadzą im się takie fabryki, a że fabryki były dobre, a kadra inżynierska przeżyła wojnę to musieli im pozwolić na budowę dobrych samochodów i motocykli, a mimo to Skoda musiała zostać sprzedana Volkswagenowi, przez to że jednak przerost zatrudnienia itp miał miejsce i tam) widzę że próbujesz udawać kogoś super wykształconego a opierasz się tylko na stereotypach,nie próbujesz się zagłębić w temat, a swoją opinię opierasz pewnie o to ze cię kumple z akademika w chuja parę razy zrobili, albo że cię żona zdradza z Polakiem i czujesz przez to nienawiść do narodu, który jest wspaniały.

a w 2012 zobaczysz, kompromitacja może na Ukrainie, my sobie poradzimy.

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Twój poziom intelektualny dyskusji, brak kontroli nat wulgaryzmami i emocjami to tez jeden z klasycznych przkladów polskiej kultury.

Dane statysticzne podza z Prokuratury Miasta Frankfurt, gdzie maz mojej siodtry jest prokuratorem, tez zreszta potrafi wsz jezyk bo jest inteligetny i siostra go nauczyla.

W religii chodzi o dominacje i duze finance I znalezienie ciemnoty, I glupków do jej placenie. "Życie wieczne" to najlepiej sprzedająca się obietnica ma wieczną datę ważności i to trzyma malo inteligentnych ludzi przy niej. Polska ostatni bastion takiej fundamentalnej religii w europie. Wszystko dlatego ,że przez ponda 100 lat przeżywała swoją apokalipsę i ludzie nie mieli nadziei. W tym procesie religia wkupiła się w słabość ludzi. Hipokryci w komicznych czarnych sukienkach potrafia te bzdure SWIETNIE sprzedawac i dojc ciemnote z pieniadzy

Skoda nie jest sprzedana VW. Czesi nie sa tak glupim narodem jak Polacy. Skoda i VW zalozyli Joint venture. Nie znam dokladnie proporcki wlasnnosci ale szacuje: ok 60-70% wlasnosc Czechów a 30-40% wlasnosc VW.
I tak Czesi nie pozbyli sie wlasnosci która od wieków byla ich, zachowali miejsca pracy, dochody do skarbu panstwa. wlasna marke i produkuje z pomoca Niemców piekne samochody które wlasciowie sa technologia VW ale sprzedaja sie nieca taniej i prznoasza dochody. Czy polacy sa na taka konstalacje za glupi? Waraznie tak.

Polacy nie potrafia sie sprzedac! Np. To jeden z mojch znajomych kupil w zeszymam roku na moja inicjatywe licencje od Polaki na film "Katyn", ja tlumaczylem jego teksy, a dubbing zrobilo studio w Münche. Teraz film ten zarabia ciezkie pieniadze. Ja sam otzrmalem za jego tlumaczenie kilka tysiecy €. To takiej Alcji polak bylby za glupi.
I tak jest ze wszy<stkim.

Musze konczyc bo idziemy z dzickiem do ZOO...

ocenił(a) film na 9

miałem napisane już wiele zdań ale jak mówił Bogusław Linda w filmie "PSY"- "Nie chcę mi się z tobą gadać"

użytkownik usunięty
Zuy_pan_muzgodestroktor

Brakuje ci rzeczowych argumentów? wiekszosc Polaków ma morde jak fortepian tylko ze przewaznie gadanie bez pokrycia w faktach i liczbach.
wiel cos o tym bo pracuje czesto dla handlu zagraniczengo z tym polskim syfen.

zostawmy jesli nie masz "dupy w spodniach"

ocenił(a) film na 9

argumenty mam ale jako że jesteś nieprzekonywalnym palantem, któr rząda argumentów sam szastajac tyko sterotypami i nie podając faktycznie rzeczowego argumentu od początku dyskusji, tylko próbuję szpanować jaki to on inteligentny i wykształcony i ile zna języków, po co gadać z kimś takim, na takich ludzi jak ty to nawet pluć szkoda.

podaj mi swój adres, jak będe we frankfurcie to zniszczę ci trawnik, dzięki czemu zejdziesz na zawał i nie będziesz musiał dalej wieść tego swojego nędznego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones