PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 955
ocen
7,8 10 1 658955
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Czy zauważyliście ? Scena w filmie, gdzie zakładają im do uszu "kolczyki" (urządzenia wysyłające sygnały, celem namierzenia gdzie się znajdują w razie ucieczki),gdzie Stuhr mówi : "E no nie róbcie z nas pederastów" już kilka razy w różnych stacjach telewizyjnych, była wycięta. Pojawia się scena już po założeniu "kolczyków".

ocenił(a) film na 9

"Może powinieneś pierw przeczytać definicje obu tych pojęć."
Przeczytałem i nadal nie rozumiem dlaczego jedno jest orientacją seksualną, a drugie zaburzeniem seksualnym.

"Jak można porównywać homoseksualizm z pedofilią?"
Po prostu. Jedno i drugie jest nienaturalne, co zresztą napisałem wcześniej.

"Przecież to pierwsze nie ma nic wspólnego z okrucieństwem jakie stosują osoby "dorosłe" (hetero i homo) w stosunku do dzieci."
To drugie też nie. Pedofilia to pociąg do osób w wieku przedpokwitaniowym. Tak samo jak homoseksualizm to pociąg do osób tej samej płci. Jak dla mnie to bardzo podobne pojęcia.

"Możesz uważać homoseksualizm za chorobę czy za co tam chcesz, ale nie stawiaj tych pojęć obok siebie."
Dlaczego? Jeśli pedofilię też uważam za chorobę, lub co tam chcę to stawiam dwie choroby, czy co tam chce obok siebie.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

"Równierz IDIOTA Kaczynski nigy nie bylby wybrany na glowe panstwa"
Ok, widzę, że kolega chce być na siłę kontrowersyjny i chce zaistnieć na tym forum dzięki tragedii.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Powtarzam:
Znieważenie prezydenta zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

ocenił(a) film na 9
Goltor

chlopie/babo, to jest martwe prawo (i bardzo dobrze) uchalone przed 2 wojna swiatowa. teraz sa inne czasy i nikt kego nie bedzie egzekwowac. patrz kaczynski i karykatura kartofla :)

ocenił(a) film na 9
lysysloik

proszę nikogo nie obrażać, robi sie niezdrowa atmosfera.

ocenił(a) film na 8
Zakrza

napisałem już to raz ale w mało widocznym miejscu..)) muszę przyznać, że Zakrza DOBRZE sobie kombinuje :
zaburzenie zwane pedofilią JEST chorobą, natomiast zaburzenie zwane pedalstwem NIE JEST chorobą - jedno jest leczone, drugie nie jest,,

to że w naszym kraju (no i ogólnie w krajach rozumianych jako cywilizowane) małżeństwa starych dziadów z małymi dziewczynkami nie są uznawane, a takie nieformalne związki są nawet surowo karane - jest to jedynie wymysł PRAWA obowiązującego,
w innych krajach (może mniej cywilizowanych) ładowanie chłopca w pupkę jest surowiej karane niż ładowanie (niekoniecznie w pupkę) małej dziewczynki - to także wymysł PRAWA tam obowiązującego

to, że jedno i drugie zaburzenie powinno być leczone - to już mój wymysł ,, jednak to, że Jorg_Zbyslaw_Hajer jest półgłówkiem to prawda absolutna

ps. podobał mi się ten fragment:
cytat z Zakrzy "To tak jakby do Polski przyjechali ludożercy i oczekiwali, że tolerowane będzie zjadanie ludzi. Ej, no przecież to tylko inne preferencja dotyczące jedzenia. Musimy być tolerancyjni!"

użytkownik usunięty
Zakrza

Z twojich wywodów wynika ze wielu rzeczy na swiecie nie rozumiesz.
Nie chodziles do szkoly? Brak ci wyksztalcenia? Moze wlasnie to jest przyczyna twojich deficytów wiedzy ogólnej. Zdobadz pare ksiazek fachowych z psychologi, socjologi osobiscie polecam "Vorwort zur Psychoalalyse" (Wstep do psychoanalizy) pióra Siegmanud Freud, znakomitego austryjackiego naukowaca, poczytaj ich tresc, zapoznaj sie z tematem i mozw uda ci sie nadrobic twoje braki w wyksztalceniu i wiedzy ogólnej. A jak nie... to chaba juz tlukiem umzesz bo innej rady nie ma zeby ci cos oczywistego uswiadomic.

ocenił(a) film na 9

"Z twojich wywodów wynika ze wielu rzeczy na swiecie nie rozumiesz. "
Za to z "tfoih" poprzednich wypowiedzi wynika, że ty nie rozumiesz czego innego. Po prostu nie rozumiesz języka i dlatego piszesz od rzeczy. Proponuję więc byś przeniósł się na forum niemieckie, czy skąd tam cię diabli przysłali. A może poznasz przy okazji jakiegoś miłego chłopca, z którym będziesz mógł śmiało podyskutować o waszych gejowskich preferencjach.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Zamknij się już, bo przychodzisz tutaj i obrażasz wszystkich Polaków i jeszcze pieprzysz, że to my jesteśmy chamscy i aroganccy.

Ja nie wiem, we wiadomościach zobaczyłeś, że inne narody się solidaryzują z Polską i stwierdziłeś, że jak przyjdziesz powyzywać tak dla odmiany to będziesz fajny? No sorry, ale to jest myślenie 5latka. Przynajmniej u nas. Jeśli u was to normalne myślenie to raczej wy jesteście zacofani.

P.S. Jakbym był chamski i wulgarny to nazwałbym cię pedałem, a jeszcze tego nie zrobiłem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

hej Jorg :P
"Deutschland, Deutschland über alles", co?
Póki co to ty pokazujesz kulturę swojego narodu.
A wyzywanie nas od przygłupów bez elementarnej wiedzy jest ciekawe dlatego opowiedz nam, drogi przyjacielu, coś z historii Niemiec w latach 39-45.
I nikt z nas nie musi czytać prac Freuda by zauważysz że cierpisz na syndrom małego ptaszka. Prawda w oczy kole, nieprawdaż?
Tylko nie masz się co martwić, wy tam w swoim vaterlandzie macie pełno bezpośrednich kobiet, na pewno zrobią ci jakąś terapię. Pamiętaj! to piękności! Więc kombajn na łeb i za rolników!
A wtedy: "Blühe, deutsches Vaterland!"




użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Człowieku, czym Ty się właściwie popisujesz? Wyzywasz innych, ale to my jesteśmy wulgarnymi bydlakami etc.
Nie znosisz opinii odmiennych od własnych i nie umiesz się najwyraźniej pogodzić z samym ich istnieniem, zamiast rozsądnej argumentacji rzucając od razu bluzgami.
Serdecznie też gratuluję podejścia że "Polak w swiecie: Cham, prostak, tluk, zlodziej, pijak, cwaniak i wulgarne bydle… ".
Brawo, błysnąłeś oszałamiającą wręcz inteligencją. W takim razie od razu uznajmy, że Murzyni to brudasy, Niemcy naziści, a o Żydach w ogóle szkoda gadać.
Pogratulować tylko olbrzymiej tolerancji, którą się chyba szczycisz. Znasz słowo stereotyp? Czy może nie występuje w Twoim przebogatym słowniku. Na temat osób wierzących bezdyskusyjnie w takie rzeczy, co więcej głośno ich głoszących nie chce mi się nawet pisać, ciasnota umysłowa to smutna rzecz.

A Kaczyński był jedynym od lat prezydentem RP, który faktycznie chciał coś zmienić. Ośmieszający Polskę na arenie międzynarodowej? Bo śmiał podnieść głowę i się postawić, reprezentując jednocześnie tak mało na tej arenie znaczące państewko? Bo nawet Polacy w olbrzymiej większości nie potrafili docenić jego starań?

Naprawdę, serdecznie Ci współczuję, bo z takim charakterem i poglądami musisz prowadzić naprawdę smutne, pełne złości i frustracji życie

użytkownik usunięty
Sol89

To mile ze tak bardzi sie troszczysz o mnie. % lata studi´w waszym kraj i praca w handel zagraniczy z Polaki wystarczyl zeby zebrac wystarczajce doswiadczenia i wyrobc sobie opnie o korupcja, zlodziejstwo, oszustwo, cwaniactwo, pijanstwo, chamsto, glupote i wiele inne negatywne cecha wo waszm naród. Oczywisci ez mozne wszystko upiekaszac i twierdzic ze czarne jest biale ale po co? Po co twierdzic nieprawde i "wybielac "prezydent tylko dlatego ze nie zyje??? Nie widze tekiej potrzeby. Jesli poczytasz wywody twoich rodaków tu na tej sronie to latwo stwierdzic ze mamy do chynienia z prosteckie bydle bez znajomosci rzeczy, know how i savoir-vivre. JA NIE POTRAFIE I NIE CHE WYBIELAC. O przecietny Polak to osoba nie posiadajacy samokrytyki i skromnosci. I tak pracujac jako tlumacz w sadzie czesto biore udzial w procesy Polaki o wlasnie w/w przestepsta.
Setki kobiet przybwaja do naszego kraju i pracuja jako ... prostytutki bo nie maja pracy we wlasnym kraju.Polak za kierownica to w ok 60 % bydle to potwierdzaja statystyka wypadków drogowe. Nauczy sie troche samokrytika to dobrze ci zrobi. Problemy rozwiazuje sie mówiac o nich a nie zamiatajac je pod dywan. A ci do mojego zachowanie wobec w/w prostaków to adekwaten tu jest powiedzenie: Quid Pro Quo
Pozdawiam z Frankfurt am Main

ocenił(a) film na 10

Nie mam w zwyczaju wybielać kogokolwiek i czegokolwiek. Pogląd, jaki wyraziłam w sprawie Lecha Kaczyńskiego to nie jest opinia, która ukształtowała się po jego śmierci. Głosowałam na niego, pochodzę z rodziny o bardzo prawicowych poglądach i tak właśnie myślę od lat. A powszechną zasadę 'nie mówienia źle o zmarłych' uważam za idiotyczną i bynajmniej jej nigdy nie stosowałam, bo nie rozumiem, czemu, jeśli ktoś był złą osobą za życia, nie miałoby się o tym głośno mówić po jego śmierci. Skoro swoim postępowaniem zapracował na taką opinię, to nie będę o kimś takim mówić dobrze tylko dlatego, że nie żyje.

A Waszą dyskusję przeczytałam i warto zauważyć, że to Ty jako pierwszy nazwałeś Zakrzę 'tłukiem'. Jego reakcja na to to już inna sprawa, nie zmienia to jednak faktu, że stosowanie inwektyw rozpocząłeś Ty.

A Twoje opinie o Polakach są zwyczajnie nieprawdziwe i krzywdzące.
Oczywiście, jest mnóstwo osób nieuczciwych i każdy pilnuje tylko swojego interesu.
Ale to ni jest bolączka Polski, tylko całego świata. Wszędzie można teraz zaobserwować przerażający upadek wartości moralnych, pogoń za pieniądzem i dbanie wyłącznie o samego siebie.
Uczciwość zwyczajnie wyszła z mody, co jest straszne. Żeby jakoś żyć trzeba nieustannie kłamać i kręcić, co jest obrzydliwe i ja osobiście się na to nie godzę.
Ale uważam, że nie możesz powiedzieć, że to typowe cechy Polaków. To typowe cechy ludzi XXI wieku. A pisząc inaczej, obrażasz nas paskudnymi stereotypami


użytkownik usunięty
Sol89

Dziw mnie twoja postawa i aktywny wybór idioty na prezyndeta. No la demokracja ma to do siebie ze zezwala kazdemu na wlasne zdanie.

Ja nadal podtrzymuje moja opinia o Polakach. Przklady to nie tylko te z moja wlasna skóra ale i nawet to ze wy Polacy potzrbujecie nadel do wielu kraje swiata wizy wjazdu. Mnie otworza drzwi z usmiechem Polakowi beda patrzyc na rece jak uslysza ten jezyk. Wiem cos o tym bo moja zona byla Polka ale pozbyla sie tego komicznego paszportu i jest teraz boywatelak Niemiec co oszczedza jej bardzo duzo klopotów i przykrych sprawy.

Zakrz nie jest odosobninym przpadek, Wlasnie tak zachowuje sie ok 60% Polaki. A tlukiem jest dla mnie kazyd kto np nie wlada angielski bo jest to element wyksztalcenia ogólnego dzisiejsze czasy. Pomine jego wywody i obrazliwe uwagi na teman odmiennych preferencji sexualne. bo to jest oczywiste.

Obrazliwe jest to dla Polaków nie winnych leb moze wlasne tych bo smina czesto sie blota zarzeka.

Moja praca w handlu zagraniczym pokazala mi ze tylko ryby w Polsce nie biora ale Polak bez lapówki i przekupstwa NIC nie zalatwi a za odpowienia sume pieniadze sprzeda nawet wlasna matke bez mrugniecia okiem. Szczególne korupcyjan jest polska policja, chba na r´wni z rosjanie i Ameryka lacinska.

Owszem ze kanalie sa wszedzie ale dane statystyczne o przestepczeosci Polków sa szczególne niekozystne..

Pozatym moje doswiadczenia mówia same za siebie.
Podczas studia w Wroclaw i tez obecna praca.









ocenił(a) film na 10

Ciekawi mnie, na jakiej podstawie nazywasz Kaczyńskiego idiotą? Był m.in. doktorem habilitowanym. Ja podałam argumenty wyjaśniające swoją postawę, Ty jedynie rzucasz wyzwiskami, bez najmniejszego uzasadnienia.

I co to znaczy, że Twoja żona 'była' Polką? Choćby nawet chciała, nie zmieni tego, z jakiego pochodzi kraju.
Poza tym nie widzisz tu paradoksu? Ożeniłeś się z Polką - czyli według Twoich własnych słów, Twoja żona jest bydlakiem i chamem. Jak dla mnie co najmniej pokrętna logika.

Weź też pod uwagę, że Polska jest biednym krajem, a Niemcy bogatym - Wam jest łatwiej na starcie. Co w żadnym razie ie znaczy, że jesteście lepsi, jak w każdym narodzie, ludzie są różni, z chamami włącznie.
Wspomniałeś wcześniej, że T nie wybielasz, chcesz mi więc wmówić, że w Niemczech wszyscy są cudowni, uczciwi i kulturalni?
No błagam...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Nie zgodzę się, uważam, że jego zachowanie rzeczywiście świadczy o nim samym, ale w znaczeniu pozytywnym. A wpadki zdarzają się każdemu, jesteśmy ludźmi, a nie ideałami.

Powtórzę, że nie da się zmienić tego, skąd się pochodzi. Jak ktoś urodził się w Polsce to na zawsze pozostanie Polakiem, nawet, jeśli tego nie chce.
Skoro jednak sam jesteś w połowie Polakiem to tym bardziej dziwi mnie Twoja postawa.

Sama jestem dumna z bycia Polką - mamy naprawdę piękną historię, pełną bohaterstwa i odwagi w obliczu prześladowań, niewiele krajów może się tym poszczycić.
Oczywiście, że nie jest różowo, nie zaprzeczę - ale jak napisałam wcześniej, uważam, ze wynika to głównie z biedy. Należy też pamiętać, że bardzo długo Polska nie była wolnym krajem, a pełna niepodległość nastąpiła tak naprawdę zaledwie 21 lat temu, a nie zaprzeczysz chyba, że unormowanie sytuacji po tak ciężkich i długotrwałych wydarzeniach musi potrwać.
Tym bardziej jednak potrzebny jest ktoś, kto nareszcie zacznie wprowadzać jakieś konkretne zmiany, a nie stosować tylko politykę zachowawczą. I taki ktoś się w końcu na pewno znajdzie.

I powtórzę - bez względu na wszystko jestem dumna z tego, że jestem Polką.
Słowianie mają też piękne, artystyczne dusze i wrażliwość, czego Niemcom chyba brakuje.

Sol89

Dodam jeszcze, że Polska niepodległość została sprzedana za "200zł do hektara" pierwszego grudnia Roku Pańskiego 2009. Po prostu nie mieścimy się już w definicji państwa niepodległego. Ale co tam! Niebo się nie zawaliło, może nie wylało, jesteśmy w jednej wielkiej europejskiej rodzinie, złapani za ręce siedzimy przy ognisku śpiewając "Odę do radości" - ta niepodległość to jakaś przereklamowana musiała chyba być. Wujek Stalin patrzy z dumą.

Sol89

"Ciekawi mnie, na jakiej podstawie nazywasz Kaczyńskiego idiotą? Był m.in. doktorem habilitowanym..." - to jeszcze nie czyni z niego mądrego człowieka - ani z jednego, ani z drugiego ! Nie wystarczy mieć tytułu, by być inteligentnym !
PS. Niech się nikomu nie wydaje, że będę wyrazał się o Kaczyńskim z szacunkiem tylko dlatego, że nie żyje !

cOOba

Szkoda że nie podzieliłeś z nim swojego losu.

cOOba

Chyba odwrotnie nie wystarczy być inteligentnym by mieć tytuł. ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

I co? Cieszysz się?

użytkownik usunięty
Zakrza

It´s nice to be important, but it’s more important to be nice!
Do you know the wonderful language of Shakespeare? What I would like to communicate you is that the number of people who can kiss my ass is increasing daily. Congratulations! Starting today, you are one of them! If Polish stupidity and arrogance would be lighter than air, would you fly like a dove! You become stupider and more arrogant everyday and you are already as stupid today as you will be next week.

Jorg, daj już sobie spokój z wyzywaniem i schowaj swoją narodową dumę w kieszeń. Też mógłbym wymieniać to co zauważyłem w Niemczech w czasie MOJEGO pobytu. Tylko jak u góry próbowałem coś powiedzieć w twoim wrednym języku to wyzwałeś mnie od chama i bydlaka stwierdzając że "nie muszę skoro moje pochodzenie to potwierdza". No niestety muszę Cię zasmucić: takie osoby jak ty w Polsce nazywamy Trollami i pozwól że przytoczę ci formułkę:

"Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, zaś merytoryczna zawartość dyskusji ma dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll "sycił" się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa. (..)
# bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. „Ten system operacyjny jest najlepszy!”) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) — jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;
# nieumiejętność przyznania się do błędu – troll nie powie, że nie miał racji, a także wyjątkowo będzie milczał; najczęściej albo zacznie próbować udowadniać, że od początku uważał inaczej, niż pisał, a tylko nie został właściwie zrozumiany albo zacznie bagatelizować znaczenie swego błędu; w przypadku gdy te sposoby zawiodą troll może być agresywny w stosunku do osób, które wykazały jego błąd;
# chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb;
# skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze „literówki” albo demonstracyjne łamanie zasad;
# skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań wobec nich"
Składam więc prośbę: przestań powtarzać non stop "bydlaki, chamy" itp tylko podaj może przykłady co to my, wredne polaczki (łącznie z twoją matką i żoną) Ci zrobiliśmy ze tak pałasz do nas nienawiścią.

i wybacz ale za twoje chamstwo muszę:P
z Pozdrowieniami
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz,Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

użytkownik usunięty
Sedem

Tu nie chodzie o zanda dume narodowa. Kazdy ma prawe zyj jak chce, byc kim chce i czec cie kim chce. Ja mimo ze mam matke Polke i wladam dos biegle wasz jezyk nie uwazam sie za Polaka bo kraj wasz nie dal mi nic. Urodzilem sie w Frankfurt am Main, tu wychowalem tu uczylem a za moje studia w choram kraju Polaka zwany zaplacilo Ministestwo edukacji BRD. Nie ma polskie obywatelstwo i nie zamierzeam je posiadac A moje zdanie na temat waszego kraje wyrboilem sobie na podstawi faktów, wydarzen, statystyk i wlasnych doswiedczen.
Nierstesty na 100 Polaki ok 60 to ludzie z patologia i tpo wyrazna: Zlodziej, tluk, prostak, oszus, cham, bydle ... taka jest prawda i potwierdzaja ja fakty. I czy sie tobie to podoba czy nie... Taki maja Polaki image w swiecie. Zani USA wpuscie polskie bydle do walsnego krak to sprawdzi 10 raza co za gówno te wize ma otrzymac. Proste! Wiele inne krake dzaila podobie .
A ze tobie to moze sie nie podoba ze ja pisze prawde i moge jo porzec tysiacam i przukladów... wiesz podobnie jak toje prostactwo i chamsto i glupota lata mo to kolo pewnej tylnia czesc cala podobnie jakt twoje idiotyczne wylupy. Przyzwyczajlem sie ze wiekszosc Polai to idioci z intelektem wszego idita prezyden który zginal poprzez wlasna glupote.

Nie starac sie udowadniac ze jestes prostaliem bo juz sam twók podpis warazine potwierdza twoja glupote i brak intelektu





użytkownik usunięty
Sedem

PS co do ortografi to ciekawi mi iloma obcymi jezyki ty wladasz i czy jestes w stanie wladac mojmi lub jakimkolwiek innym jezykiem obcym bezblednie. Z doswiadczenia wiel ze wiekszosc Polaki jest za glupia do nauczenia sie najprostrzego jezyk swiata jakim jest angielski ale za to wyszyscy tak ja ty maja morde jak fortepian i widza przedewszystkim cudze bledy.

Moze przejdz na jezyk Shakespeare i pokaz co potrafisz. To ze znasz twoj jezyk i potrafisz pisac nie jest cudem bo ja w jezyku Goethe i Schiller tez jestesm biegly.

Albo jesteś zwykłym trollem polskim albo trollem obcokrajowcem. Jeden kij. Tak się wymądrzasz, ale w zasadzie jedyne co pokazałeś to jaki z ciebie przemądrzały buc, więc uważaj żeby Ci te twoje obce języki kiedyś w gardle nie stanęły.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A czy Ciebie ktoś tu zapraszał trollu? Mało tam w Niemczech jaskiń dla takich jak Ty? Jeśli nie jesteś Polakiem to bardzo dobrze. Bo po co nam taki zadufany w sobie hipokryta? A to że znasz dobrze angielski, a wykorzystujesz go tylko do obrażania innych też o Tobie niebyt dobrze świadczy.

użytkownik usunięty
hornet

Want your stupidity, vulgar behavior prove that you are a classic example of Polish cattle, boor, lout ... it is not necessary. Your nationality explains everything ....
We write the year 2010 but in a Polish brothel is still the Middle Ages. I studied there 5 years and I know the Polish arrogance, thievery, drunkenness, laziness, cunning as well as the rustling your language. 60 % of the polish people are so.
And you're the good races for example, the Polish culture.
Too stupid to rule the world language?

A czymże sobie nasz "arogancki, leniwy" naród zasłużył na możliwość goszczenia takiego światowego trolla w Polsce? A w ogóle to może coś zaszprechaj. Niemiecki znam trochę gorzej, więc będziesz mnie mógł w tym języku do woli obrażać. Czy to za trudne dla Pana światowca?

użytkownik usunięty
hornet

Du mir ist das sowas von egal welche Sprache ich nutze, Ein intelligenter Mensch beherrscht einige und da ich im Außenhandel tätig bin gehört das zu meinem Job dazu. Ich studierte 5 jahre in eurem kranken Lnad und lernte es richtig kennen und die Kenntnis eurer Sprachen gibt mir zusätzliche Möglichkeiten die polnische Mentalität beurteilen zu können.
Und? Reicht dir das aus du arroganter Depp?

Gratuluję. Zrozumiałem tylko pojedyncze słowa :P

użytkownik usunięty
hornet

Schule war offensichtlich nicht deine Stärke.
Doch große Klappe hast du wie die meisten Polen.

UWAGA TROLL !!! PROSIMY NIE DOKARMIAĆ - DZIĘKUJEMY :)

ocenił(a) film na 9
hornet

jakie jezyki obce???
jezyk polsi i niemiecki to jego ojczyste jezyki, jedynym jezykiem obcym, ktorym sie w miare posluguje to angielski...

lysysloik

+1
haha.
Przyszedl, i powtarza po dziesięć razy te same zdania, albo po polsku, albo po angielsku...

Jorguś nie pieprz: gość jak najbardziej może czepiać się twej ortografii i półanalfabetyzmu a Ty nie masz prawa odpowiadać pytaniem o jego znajomość języków. Jakbyś nie mógł pojąc to wytłumaczę: pisze na forum polskojęzycznym i obowiązują zasady j.polskiego, gość zaś nie wydurnia się na niemieckich forach kalecząc j.niemiecki. Nie unoś się więc bo robisz z siebie idiotę na własne życzenie, i potwierdzasz swój baaaardzo niski poziom intelektu, co z tego że znasz języki ( o ile je znasz) kiedyś głupi jak but.

Dipped in shit and rolled in stupid. But what would you expect from a son of Hitler's voter.

ocenił(a) film na 9
Zakrza

jeszcze by tego brakowało, gościu.

ocenił(a) film na 8

nie chce mi się czytać pięciu stron Waszych wypocin..) ale muszę przyznać, że Zakrza DOBRZE sobie kombinuje :
zaburzenie zwane pedofilią JEST chorobą, natomiast zaburzenie zwane pedalstwem NIE JEST chorobą - jedno jest leczone, drugie nie jest,,

to że w naszym kraju (no i ogólnie w krajach rozumianych jako cywilizowane) małżeństwa starych dziadów z małymi dziewczynkami nie są uznawane, a takie nieformalne związki są nawet surowo karane - jest to jedynie wymysł PRAWA obowiązującego,
w innych krajach (może mniej cywilizowanych) ładowanie chłopca w pupkę jest surowiej karane niż ładowanie (niekoniecznie w pupkę) małej dziewczynki - to także wymysł PRAWA tam obowiązującego

to, że jedno i drugie zaburzenie powinno być leczone - to już mój wymysł ,, jednak to, że Jorg_Zbyslaw_Hajer jest półgłówkiem to prawda absolutna

ps. podobał mi się ten fragment:
cytat z Zakrzy "To tak jakby do Polski przyjechali ludożercy i oczekiwali, że tolerowane będzie zjadanie ludzi. Ej, no przecież to tylko inne preferencja dotyczące jedzenia. Musimy być tolerancyjni!"

Zakrza

u jatechetki i oani z biologii jhak nic mozesz liczyc na piatke

Havard

HIK

Zakrza

Masz racje, jest to nielogiczne. Rozumuję w taki sam sposób. Należało by to nazywać zaburzeniem, a nie orientacją. Ale nie można mówić że homoseksualizm czy pedofilia nie są naturalne. Człowiek jest elementem przyrody ożywionej , elementem natury. Homoseksualizm to jedno z wielu zaburzeń jakie w naturze u organizmów żywych się pojawia. W związku z tym powinno być akceptowane i traktowane jako normalne zjawisko ( W czasach przeludnienia bardzo korzystne). A ponieważ przez wieki osobniki homo były krótko mówiąc prześladowane, napiętnowane i musieli się ukrywać , teraz chcą w wielkim impetem z tym się obnosić i demonstrować żeby móc swobodnie żyć. I bardzo dobrze. A my powinniśmy jak najszybciej traktować zjawisko homo jako normę. Jak nie będzie przeciwnika skończą się demonstracje i parady. Jednak walka o ich prawa przechodzi już granice nie do przyjęcia. Mam na myśli adopcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones