PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 658 955
ocen
7,8 10 1 658955
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Czy zauważyliście ? Scena w filmie, gdzie zakładają im do uszu "kolczyki" (urządzenia wysyłające sygnały, celem namierzenia gdzie się znajdują w razie ucieczki),gdzie Stuhr mówi : "E no nie róbcie z nas pederastów" już kilka razy w różnych stacjach telewizyjnych, była wycięta. Pojawia się scena już po założeniu "kolczyków".

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

No nieee, jesteś zdrajcą i zwykłym trollem, nie ma co nawet odpowiedać na twoje marne prowokacje. :) Naprawdę powinni cię usunąć z Filmwebu, bo przeszkadzasz w ważnych tematach.

O Niemcach też tak można mówić, np. o tych cwaniakach, którzy mają teraz roszczenia terytorialne wobec Polski, chociaż wcześniej zrzekli się majątku w zamian za wyjazd.

Albo o tych z Bayernu, którzy początkowo zakazali polskiemu piłkarzowi (bodajże Klose) noszenia czarnej wstążki na ramieniu na znak żałoby, którą ogłoszono po katastrofie pod Smoleńskiem. Piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt uczcili to nawet minutą ciszy przed meczem, wszyscy tam nosili żałobne wstążki, jednak Niemcy nie pozwolili swojemu polsko-niemieckiemu piłkarzowi na taki gest.

Albo o tych, którzy uskuteczniają Jugendamt, nazistowskie prawo które przetrwało od czasów II WŚ, a które ma na celu germanizowanie polsko-niemieckich dzieci, którym się rozwiedli rodzice (nie pozwala się im odwiedzać polskiego rodzica i uczyć ich języka polskiego).

I tak dalej. Spadam z tego popsutego tematu.

użytkownik usunięty

Jestem zdanie ze czlowiek na poziome jest w stanie o wszystkim na poziomie dyskutowac, Tobie jedean jak wiekszosc wam Polaka tego poziomu brak dlatego popracuj nat twojm prostactwem, emocjami i poczesci polskim chamstwem a potem bedziemy poruszac tematy które cie interesuja.

Ty nie jesteś w stanie dyskutować, nie jesteś człowiekiem na poziomie, nie jesteś Polakiem, nie jesteś Niemcem, nie jesteś inteligentem, ani pół ani też ćwierć, jesteś zwykłym, prymitywnym folksdojczem.

Że też na tym forum nie można dać komuś bana... Zbanowałoby się takiego Jorgusia i jemu podobnych, zaraz byłoby spokojniej. Nie sądzisz?

użytkownik usunięty

Widzę, że po raz kolejny jakiś dupek skasował mi nie łamiącego regulaminu posta, w którym tylko zrobiłam błąd. Nie ma co, napiszę jeszcze raz.

To było mniej więcej tak:

Jorg, jesteś zdrajcą i zwykłym trollem, swoimi prowokacjami popsułeś ważny temat.

O Niemcach też można tak pisać, np. o tych z klubu FC Köln, którzy początkowo zakazali Lukasowi Podolskiemu nosić czarną opaskę na ramieniu po ogłoszeniu w Polsce żałoby, chociaż wszyscy piłkarze FC Barcelony i Realu Madryt takową nosili (nawet uczcili naszą polską żałobę minutą ciszy przed meczem). Jednak ci z FC Kölnu nie pozwalali swojemu polskiemu piłkarzowi na taki gest.

Albo o tych, którzy uskuteczniają Jugendamt, nazistowskie prawo z czasów II WŚ które przetrwało do dziś, a polega ono na germanizowaniu dzieci po rozwodzie polsko-niemieckiego małżeństwa (dzieciom nie pozwala się widywać polskiego rodzica, nie można też ich uczyć jęz. polskiego). Było o tym nawet w programie Pospieszalskiego na TVP.

Albo o tych cwaniakach, którzy mają roszczenia terytorialne wobec Polski, chociać wcześniej zgodzili się porzucić swój majątek w zamiast za wyjazd z kraju.

Spadam stąd.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie żądaj argumentów, nie ucz savoir-vivre, sam tego nie potrafisz, małpo używająca ctl+c i ctr+v.
Nie wysilaj się na rzeczowe odpowiedzi bo i tak Ci nie wyjdą, nie wiem skąd masz takie mniemanie o sobie. Cóż potwierdza się stara prawda że najlepszego zdania o sobie są najczęściej kompletni pozbawieni samokrytycyzmu idioci.

użytkownik usunięty

{o sorry, nikt nic nie skasował, post mi się przemieścił, jakiś błąd}

użytkownik usunięty

Bledy zdajesz sie czesto robic...

Jak widzę dla wykształciucha jest problem z zauważeniem różnicy pomiędzy pedofilią a pederastią, no chyba że temu Panu wszystko jedno.

Nie tłumacz idiocie bo i tak nie zrozumie, on przerobiłby i filmy i literaturę byle była politycznie poprawna, to nieodrodny syn eurokołchozu, głupi i zmanipulowany nie potrafiący samodzielnie myśleć. Ot głupawy lewak - faszysta, jedną z wad Niemców jest totalna bezmyślność gdy chodzi o nakazy, Hitler wiedział jak ten ślepy motłoch pchnąć na skraj samozagłady.

Jorg i co, oglądałeś Bękarty?

ocenił(a) film na 9
ObiWanKenobi444

Zgłaszam ten temat do skasowania, bo to miała być rozmowa na temat filmu, a nie uświadamianie jakiego Niemca, że mówi o rzeczach, o kótrych nie ma pojęcia. Mam nadzieję, że Admini szybko zareagują.

Pozdro dla wszystkich Polaków! :**
I miłych Niemców też!

użytkownik usunięty
Fudi_

Zcze sukcesu, odwzajemniem pozdrowienia i zycze przjemnego weekendu.
Gruß Jörg

ocenił(a) film na 9

Wybacz, ale pozdrawiałam miłych Niemców :)

użytkownik usunięty
Fudi_

Mily to tyki który bedzie twierdzil ze czarne jest biale a biale czarne? Tez nie lubisz prawdy? Typowo polska hipokryzja.

Jaka prawda? Twoje wypociny to zbiór najgorszych i najprymitywniejszych stereotypów jakie można sobie wyobrazić. Równie dobrze można wiele złego powiedzieć o Niemcach zwłaszcza o ich zachowaniu w latach 1939-1945. I co Jorg? O czarnych i o Rosjanach tak nie napiszesz, bo by cię oskarżyli o rasizm, a na samą myśl o rosyjskiej mafii masz pełne gacie. A tam sytuacja jest nawet gorsza niż w Polsce. Ale cy ktoś kulturalny i inteligentny napisze że to wina tych narodów? Nie, bo to mijałoby się z prawdą. A ta jest taka że w każdym narodzie są chamy i spoko goście. Np. w Niemczech są chamy( patrz Jorg) ale są też uczciwi ludzie. A wszędzie ludzi dobrej woli jest więcej. Ale czy zrozumie to osoba zżerana przez nienawiść i kompleksy?

ocenił(a) film na 10
ObiWanKenobi444

Jorgus, nie znudziło Ci się jeszcze międlenie non stop tych samych tekstów? Masz za dużo czasu, że ciągle siedzisz i miauczysz na forum?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Już co najmniej kilka razy kopiowałeś tutaj ten tekst, naprawdę zero inwencji, nudny jesteś

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Jakim prawem mnie obrażasz? Nie życzę sobie takich tekstów skierowanych do mojej osoby. Ja zachowuję kulturę dyskusji i bez względu na to, co o Tobie sądzę, zachowuję nawet wielką literę w zwrotach bezpośrednich. Jak się nie umiesz zachować to z łaski swojej oszczędź innym czytania swoich wypocin. Poza tym podobne obelgi są karalne - nazywa się to znieważenie, a że bardzo inteligentnie podajesz tu swoje imię i nazwisko, więc radzę Ci nie pozwalać sobie na zbyt wiele, bo obrażać się nie pozwolę

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Nie słyszałeś o tym? To chyba jednak nie jesteś taki oczytany i inteligentny, za jakiego rozpaczliwie usiłujesz uchodzić

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

na razie to ciebie wszyscy jadą idioto. Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem, i piszesz od rzeczy, coś co nijak nie pasuje do postu wyżej. Obejrzyj w końcu te Bękarty!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ale teraz błysnąłeś kulturą i inteligencją. Jak zwykle to samo i nie ma temat
P.S. A twoje debilne wiadomości będą kasowane jak tylko się pojawią.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Nic bardziej sesownego jako usparawiedliwenia twojich deficytów nie przszlo do twój polski leb? Wiekszosc z was to tluki bez elematarnej wiedzy ogónej np jezyków obcych. A ty jestes tego klasyczny przklad....

Nie będziesz mnie pouczał zakompleksiony brzydalu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

JAK ZWYKLE SIĘ POWTARZASZ
jAK ZWYKLE NIE NA TEMAT
JAK ZWYKLE KOPIUJ WKLEJ
JAK ZWYKLE WYZWISKA

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Preosatackie scierwo twojego pokroju nie zasuguje ns extras lecz na zwykly standard....

Nadęty buc twojego pokroju nie zasługuje na nic lepszego niż moje teksty, które i tak są w miarę łagodne. Innych frajerów potrafiłem gorzej zjechać, ale ty aż się prosisz o to, by cię porządnie wyzwać
Lecz na razie:
W DUPIE CIĘ MAM TRALLALALA
W DUPIE CIĘ MAM lalalalalala
w DUPIE CIĘ MAM

ObiWanKenobi444

Ludzie wiem jak pozbyć się wypocin jorga szodnika frajera- wklejajcie tu spam i róbcie offtop, to admini się wkurzą i usuną temat razem z jego chamskimi wyzwiskami.

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Kolejny raz pokazales twoje klasyczne polskie chamsto.
u ok 60 Polaki to cecha narodowa

Lady Pank ,,Mniej niż zero"
Myślisz może, że więcej coś znaczysz
Bo masz rozum, dwie ręce i chęć
Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy
Zaliczona matura na pięć
Są tacy - to nie żart,
dla których jesteś wart

Mniej niż zero
Mniej niż zero
Mniej niż zero
Mniej niż zero

Zawodowi macherzy od losu
Specjaliści od śpiewu i mas
Choćbyś nie chciał i tak znajdą sposób
Na swej wadze położą nie raz
Choć to fizyce wbrew
wskazówka cofa się

Mniej niż zero...

Myślisz może, że więcej coś znaczysz
Bo masz rozum, dwie ręce i chęć
Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy
Zaliczona matura na pięć
Są tacy - to nie żart,
dla których jesteś wart

Mniej niż zero...

Ta piosenka idealnie pasuje do Jorga

użytkownik usunięty
ObiWanKenobi444

Jeden z tutejszych user, zwrócil moja uwage swoim logicznym mysleniem, twierdzil ze inteligentniemu czlowiekowi nie jest latwo wyjasic prostactwo i glupota tym, którzy na to cierpia. Tluk. jest zbyt tepy zeby pojac wlasne ograniczenie intelektu. To symtrom wielu Polaków dlatego zakoncze moje starania wyjasnienia tego tobie... Bydle zawsze bydle zostanie I szkoda czasu na dalsza uwage dla polskiego prostaka

Jeden z tutejszych userów, zwrócil moja uwage swoim logicznym mysleniem, twierdzil ze inteligentniemu czlowiekowi nie jest latwo wyjasic prostactwo i glupota tym, którzy na to cierpia. Tluk. jest zbyt tepy zeby pojac wlasne ograniczenie intelektu. To syndrom wielu osób bez względu na narodowość dlatego zakoncze moje starania wyjasnienia tego tobie... Bydle zawsze bydle zostanie I szkoda czasu na dalsza uwage dla zakompleksionego niemieckiego prostaka

ocenił(a) film na 9
ObiWanKenobi444

ObiWanKenobi, powiem Ci dwie prawdy jakimi sie kieruje w zyciu:
1. nie kloc sie z glupszym, bo najpierw sciagnie Cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem.
2. nie kloc sie z glupszym, bo ktos stojacy obok moze nie zauwazyc roznicy.

Pozdrawiam.

Czy napisanie, że Twój punkt widzenia jest GŁUPI, byłoby dla Ciebie obraźliwe?

Sol89

a może to odpisuje po prostu jakiś bot, stworzony przez trolla, z prostą funkcją analizowania tekstu.
Po prostu, nie nalezy odpisywać i tyle, bo teksty ma wciąz takie same. Czytając ten temat mocno sie uśmialem. Zwłaszcza z wiersza (ni z gruchy, ni z pietruchy) o igle i nitce. To było ostre :P :P :P

matix87

a nie, czesciowo to cofam. Obejrzyjcie sobie pierwsze komentarze jorga, a potem pozniejsze. To jest zwykly polski troll, ktory udaje niemca.
Tylko moze potem zaczal stosowac jakiegos bota do odpisywania.

Fudi_

To żaden Niemiec, to niestety Polak folksdojcz, czyli coś obrzydliwie cuchnącego:(

teddys71

Jorg Zbyslaw Hajer- jak już chcesz podawać fakty historyczne to chociaż coś o nich poczytaj. Pierwsza sprawa- na stosach paliła inkwizycja i to nie było w średniowiecziu tylko dużo później a druga sprawa mówiśz że to nie starożytność i że każdy moze całowac kogo chce, no pewnie że tak tylko ze w starożytności było modne mieć żonę i kolegę tej samej płci, homoseksualizm był bardzo modny ale potem przyszło chrześcijaństwo;P Nie wiem co ta Polska ci zrobila ale jakiś taki agresywny jesteś, a co do twoich statystyk że 60% to idioci its, większość ludzi sądzi że większość to idioci, i to tyle na temat, nie czaję po co pod seksmisją zakładac tematy o paradach równości

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

PROSZĘ, NIECH MU JUŻ NIKT NIE ODPISUJE, BO ZWĄTPIĘ. PO PROSTU IGNORUJCIE GOŚCIA. NIE NA TAKIE DYSKUSJE ZOSTAŁ STWORZONY TEN PORTAL.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

Szanowny człowieku kryjący się pod imionami oraz nazwiskiem "Jorg Zbyslaw Hajer", suponuję, iż jesteś albo zwyczajnym zjadaczem (zjadaczką?) chleba trudniącym się na co dzień marnowaniem życia poprzez zaśmiecanie różnych forów w Internecie obraźliwymi postami - czytaj Trollem - albo naprawdę, w co szczerze wątpię i mam nadzieję, że się nie mylę, jednym z niewielu przedstawicieli stereotypowych, ksenofobicznych Niemców. Niemniej pozdrawiam i życzę z całego serca więcej rozumu, kultury, umiejętności wypowiadania się na temat oraz poszanowania dla drugiego człowieka na przyszłość. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z przypadkiem nr 2. Pozdrawiam.
P.S. Muszę jednak przyznać że parę pierwszych postów mnie rozbawiło :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones