Ryszarda Hanin

Ryszarda Hahn

8,2
8 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryszarda Hanin
Valtara

w niespotykanie spokojnym człowieku super zagrała

kinomanka_13

akurat w najsłabszym filmie z tych w których grała, to jest nic w porównaniu z Ubranie prawie nowe czy Jeszcze tylko ten las, czy nawet w Noce i dnie

Valtara

zobacz jej mistrzostwo w Ubranie prawie nowe i w Jeszcze tylko ten las

malyfromhell

Cudowna aktorka ,potrafiła się wcielić w każdą postać.Uwielbiam ją.

użytkownik usunięty
malyfromhell

Ja bym dodał jeszcze "Drzwi w murze", gdzie zagrała chorą psychicznie, toksyczną matkę (dostała za to Złotą Kaczkę). Podobno rolę w filmie "Jeszcze tylko ten las" sama zaproponowała reżyserowi, bardzo dobrze zagrała Kuglawcową, zapada w pamięć. Pani Ryszarda Hanin to była Aktorka, o której nie da się zapomnieć, ja ze swojej strony polecam słuchowisko "Którzy upadają", mistrzostwo. Pozdrawiam.

Valtara

najlepsza była sztukach wystawianych w teatrze tv

Valtara

Tak, Ryszarda Hanin w każdej roli była rewelacyjna, nie do pokonania. Jako Żarnecka była jakby żywcem wyjęta z tamtych klimatów, każda jej kwestia jest godna zapamiętania i powtórzenia, ale cóż, nikt by już tego tak jak Ona nie powtórzył. Myślę, że niektóre sceny sama wymyśliła, albo taki warsztat aktorski, po prostu majstersztyk. Mój Boże, takich Aktorów naprawdę już nie ma :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones