PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 659 165
ocen
7,8 10 1 659165
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Ten film to dno . Jest nudny jak cholera . W ogóle nie jest śmieszny . Skąd 57 miejsce w rankingu ? W sumie czego się spodziewać przecierz to polski film :(

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

No chyba śmieszny jesteś.... człowieku to jest komedia stulecia, jeden z najlepszych polskich filmów... Żal

ocenił(a) film na 2
Niki_xD

to taki żart ? Czy jak ? Bo jak tak to nie śmieszny .

ocenił(a) film na 9
SlasherManiak

Obejrzyj Domowe przedszkole bo to coś idealnie dla Ciebie

ocenił(a) film na 2
sq8jlm

Lubie różne gatunki filmów . Komedie , filmy animowane ale też akcji , fantasy czy thillery . XD

ocenił(a) film na 2
sq8jlm

OK

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

Żartem to chyba ty jesteś, ale zupełnie nie śmiesznym. Ten film jest zajebiaszczy, a ty go ni w ząb nie rozumiesz, skoro nie wiesz co jest w nim śmiesznego.
Jeśli to prowokacja, to marna - trollować trzeba umieć...
Popracuj też trochę nad ortografią "przecierz" ...

ocenił(a) film na 9
Niki_xD

a pomysł i część fabuły na film Machulski "buchnął" Marcinowi Wolskiemu ze słuchowiska radiowego "Matriarchat" jakie tenże napisał.

SlasherManiak

Po prostu nie wpadł w twój gust, ale dużej ilości osób się podoba.

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

90 % ludzi na świecie sie na pewno spodobał .

ocenił(a) film na 2
kw1999

Hahahahahahahaha 99% ludzi nie szłyszało o tym filmie .

ocenił(a) film na 3
SlasherManiak

Wreszcie ktoś, kto ma podobne zdanie co ja :)

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

Gdy już zdasz do gimnazjum, zaczniesz wstydzić się tego zdania...

ocenił(a) film na 3
Max66

Jestem w liceum

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

Gdy film wchodził do kin, zaczynałem klasę maturalną, ale byłem wystarczająco dorosły, by zauważyć, że był genialny. Po 29 latach nadal jest genialny.

ocenił(a) film na 3
Max66

Kazdy ma inny gust, tobie sie podoba, ok, nie przeszkadza mi to, mi sie akurat nie podoba. Pozdr :)

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

To niech tak już zostanie...
Pozdro.

ocenił(a) film na 9
Max66

Max66... nie ma co prowadzić krucjaty. Widocznie nie to pokolenie. Jedni młodzi rozumieją fenomen tego filmu, inni nie. Nic z tym nie zrobisz.

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

Nie przynosisz dumy reszcie licealistów... Seksmisja to ikona polskiej kinematografii.

P.S. nie "przecierz", tylko przecieŻ.

ocenił(a) film na 3
photograph1

Bardzo lubię stare filmy, ale polskiego kina (nowego i starego) jakoś nigdy nie lubiłem. Każdy ma swoje zdanie, mi film się akurat nie podobał, ale wiem, że Tobie przeciwnie :) Pozdr

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

OK. Tylko co innego gdy piszesz, że Tobie się nie podobał, a co innego jak piszesz, że film jest beznadziejny, narzucając innym swoje zdania a nie podając przy tym żadnych argumentów (wiem, że tak nie napisałeś, ale zgadzasz się z tym co pisze autor wątku, który wyszedł na totalnego ignoranta...)

ocenił(a) film na 10
photograph1

Nie tyle wyszedł - on jest po prostu przygłupem - spójrz na jego kolejne wypociny.

ocenił(a) film na 10
m_grendel

Tak. Żywot jego na tym forum nie będzie zbyt długi...

SlasherManiak

Uważasz, że polskie filmy są słabe? To, co ty oglądasz? Jakieś Hanny Montany na Disney Channel? Jak dla mnie Seksmisja to jeden z najlepszych filmów, jakie widziałem. A tak na marginesie w "przecież" jest Ż, nie RZ. Pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
20593

Dokładnie. Wg mnie polskie komedie z tamtych czasów mają to do siebie, że potrafią bawić każdego - z chęcią spędzałam czas przed ekranem oglądając je już jako 7-letnie dziecko, nie zważając na aspekty polityczne niektórych z nich (np. "Rozmowy kontrolowane). Dzisiaj również świetnie się bawię oglądając je. :)

ocenił(a) film na 3
20593

Nie obrażaj mnie, bo Hana Śmietana to najgorszy serial jaki widziałem oprócz Pogodnych. Uwielbiam stare filmy, ale polskich nigdy specjalnie nie lubiłem :) Pozdro

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

Nie, no... Jednak jesteś ignorantem. Nie lubisz polskich, bo co? Bo polskie? O jakie polskie filmy opierasz swoją opinię?!?

ocenił(a) film na 3
photograph1

Jedni nie lubią amerykańskich, inni japońskich, a ja akurat polskich. Obejrzałem dużo seriali filmów (Zmiennicy, Sami swoi, Seksmisja, ale większości nie znam tytułów), ponieważ mój ojciec uwielbia polskie kino (chociaż wielu tytułów sam nie zna). Ale przez te lata, które oglądałem, spodobała mi się garstka (Vabank. 13 posterunek, Miodowe lata, Czterej pancerni i pies). Po prostu nie pasuje mi ten styl :)

ocenił(a) film na 10
Dudu_fw

OK - wszystko jasne. EOT z mojej strony.Pozdrawiam. Peace & ogórki.

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

yy nwm w jakim Ty świecie żyjesz... Seksmisja to dzieło!

ocenił(a) film na 10
angelika11455

W dodatku ponadczasowe - bawiło mnie w 1984, bawi i dziś. Rewelacja.

ocenił(a) film na 10
m_grendel

popieram ;)

ocenił(a) film na 2
m_grendel

"Oh! Nie! Kobieta mnie bije !" HAHAHAHAHAHAHAHA dawno się tak nie uśmiałem !

ocenił(a) film na 2
angelika11455

Dzieło to : "Titanic" , "Incepcja" a nie film który znany jest tylko w śród polaków .

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

LUDZIE!!!! ZAPAMIĘTAJCIE!!!

DON'T FEED THE TROLL!!!!!

To czysta prowokacja i udana, bo wywiązała się dyskusja. ;)

ocenił(a) film na 2
Erna_Shorter

Nie zgadłeś nie jestem trollem . Jestem skalnym golemem .

ocenił(a) film na 5
SlasherManiak

beznadzieja trochę przesada ale też mnie ten film męczy nie rozumiem zachwytów nad nim moim zdaniem na pewno nie jest komedią stulecia gdyż jest masa lepszych polskich komedii moja nota 5/10(w sumie 5/8 bo z reguły nie daję więcej komediom

ocenił(a) film na 2
mihcio22

Jestem wrogiem polskich komedii. Tego typu filmy są nie śmieszne , żałosne i oparte na seksie .

ocenił(a) film na 10
SlasherManiak

Mam nadzieję, że to nędzna prowokacja. Najlepsza polska komedia - pomijając oczywiście filmy Barei. Choć może o nich też nie słyszałeś. Bo polskie. O języku polskim też chyba nie słyszałeś, bo to twoje "przecierz", aż razi.

użytkownik usunięty
Deanna

Najlepsza polska komedia to według mnie ,,Jak rozpętałem II wojnę światową".Super film.A ten?Żałosny,a w ogóle co w nim takiego śmiesznego?Może kogoś to i bawić ale mnie raczej nie.Oglądając ten film na początku nie był taki zły,ale później to jakaś tragedia.Uznałem za nieporozumienie i tyle.Oglądałem wiele komedii,ale polskie chyba nie są tymi najlepszymi.:(SZCZEGÓLNIE TA.:( No ale każdy ma prawo myśleć inaczej więc nie piszcie komentarzy typu:
"No chyba śmieszny jesteś.... człowieku to jest komedia stulecia, jeden z najlepszych polskich filmów... Żal"
"Mam nadzieję, że to nędzna prowokacja. Najlepsza polska komedia"
Tyle z mojej strony.A,"Nadmienie, iz umioejetnosc krytyki, rowniez wymaga minimum wiedzy." to mogę powiedzieć,że obejrzałem mnóstwo komedii,nie tylko tych polskich.;)
Pozdrawiam Gabro_filmweb.

ocenił(a) film na 8
SlasherManiak

Nie zrozumienie fabuly filmu i symboliki nie kwalifikuje do tak srogiej i jednoczesnie krzywdzacej opini. Gust czy smak jak kto woli, jest indywidum kazdego z nas, jest to jednak umiejetnosc oceny wartosci ogolnie pojetej estetyki, jednak trudno jest polemizowac z kims na temat smaku, skoro nie zna faktow, realiow a co za tym idzie kompletnie nie pojmuje dziela , ktore ocenia.
Zatem jestes albo ignorantem albo na sile starasz sie zaistniec na forum.

Nadmienie, iz umioejetnosc krytyki, rowniez wymaga minimum wiedzy.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones