PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1163}
7,8 659 139
ocen
7,8 10 1 659139
7,7 41
ocen krytyków
Seksmisja
powrót do forum filmu Seksmisja

Ten film jest beznadziejny!!!

ocenił(a) film na 9
mania1898_2

kolejna osoba, która chce wzbudzić poruszenie na forum, ech -,-'

ocenił(a) film na 9
mania1898_2

a w dodatku jak można dać filmowi 0/10? takiej opcji nie ma. A jeśli myślisz, że brak Twojej oceny wzruszy kogoś, to powodzenia ;)

ocenił(a) film na 8
mania1898_2

On jest świetny ;)

użytkownik usunięty
sylwia132010

A dla mnie film genialny ze znakomitą grą aktorską szczególnie dwóch głownych bohaterów :DD

Gra aktorska rzeczywiście jest dobra ale poza tym nie ma w tym filmie nic wybitnego. Nie
rozumiem zupełnie tych achów i ochów.Pod wpływem waszych komentarzy postanowiłam
także zmienić ocenę. Daję więc 1 tylko ze względu na tę grę aktorską.

ocenił(a) film na 10
mania1898_2

Żałosne.

kobieta mnie bije

ocenił(a) film na 9
mania1898_2

Nie mówi się "Ten film jest beznadziejny!!!", tylko "Mnie się w ogóle nie podobał". Film to tylko rzecz gustu. Post taki jak Twój wskazuje niestety na próbę trollingu, może niezamierzoną. Ale tak się nie robi, bo nikt Cię nie weźmie na poważnie.
Według mnie sam pomysł, fabuła tego filmu są fantastyczne. W sensie że dobre :) Trochę mało akcji, ale można przymknąć oko.
Ciekawe kiedy Amerykanie zrobią swoją wersję. Z ich budżetami to by mogło być nawet niezłe widowisko.

ocenił(a) film na 9
pattymatheson

eee, lepiej nie, Amerykanie zepsuliby ten film.

ocenił(a) film na 9
rumpel86

A co powiesz na duet: amerykański budżet i aktorzy + polska ekipa? =D

ocenił(a) film na 9
pattymatheson

Budżet jak najbardziej :) ale dlaczego aktorzy?

ocenił(a) film na 9
rumpel86

Nie ma sensu obsadzać w nowej wersji kultowego filmu innych polskich aktorów/aktorek - ci oryginalni są już na stałe wpisani w naszą świadomość. Krytyka może bałaby bardziej łagodna dla "amerykańskich wersji" bohaterów. Z drugiej strony, nie ma też za bardzo sensu robienie drugiej wersji takiej samej, tylko z większym rozmachem (= budżetem).
Według mnie najciekawiej by było cały film przenieść w realia amerykańskie. Nawet jakby mieli sami robić ten obraz, to z chęcią bym zobaczyła, jak to wyjdzie.

ocenił(a) film na 9
pattymatheson

W sumie jak się tak zastanowić, to lepiej w ogóle nie ruszać tego filmu. Seksmisja jest tylko jedna a Amerykanie niech nam jej nie zabierają, lepiej niech sobie kręcą kolejne Gwiezdne Wojny :)

pattymatheson

Zastanawiam się czy nie ciekawiej od amerykańskiej wersji byłoby zrobić sztukę teatralną z tymi (w miarę możliwości) aktorami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
mania1898_2

mi się film nie podobał. w ogóle tematyka mnie nie poruszyła. na pewno godne pochwały jest to, że efekty specjalne jak na tamte lata były naprawdę dobre w tym filmie. no i godna uwagi jest gra aktorska. ale reszta już gorzej, jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
mania1898_2

uważam, że jak na tamte czasy film jest genialny. Zrobił furorę, więc nie może być beznadziejny;)

ocenił(a) film na 1
mania1898_2

zgadzam się..1/10 beznadzieja..gorszego filmu nie widziałam

ocenił(a) film na 7
beti14140

marne prowo

ocenił(a) film na 9
beti14140

Twoje oceny 10/10: Kod Davinci, Anioły i Demony i Bollywood, Oh Karol 8/10. Dziecko drogie......
Tyle na temat Twojego "Obycia" filmowego.

użytkownik usunięty
InSides

Co masz do Aniołów i Demonów?

ocenił(a) film na 9

Jeżeli Anioły i Demony onecniasz na 10 /10 to wygląda, żę skala Ci się skończyła na lepsze filmy.
Nie czytałem książki ale schemat ten sam co w Kodzie. Książka przerobiona na słąby, nudny scenariusz. Wręcz głupi.

użytkownik usunięty
InSides

Nie widziałam ,więc nie będe oceniać ,ale słyszałam ,ze to dobry film.

ocenił(a) film na 9

Jeżeli nie widziałaś filmu to czemu masz obiekcje dot mojego stosunku do tego filmu.
10 jest chyba zarazerwowana dla filmów wybitnych al osoba, do której się zwróciłem oceniła Anioły i Demony na 10 a Seksmisję na 1. Ot i cała historia.

użytkownik usunięty
InSides

Gdzie napisałam ,że mam jakiekolwiek obiekcje? Zapytałam tylko co masz do ,,Aniołów i Demonów". Czy to są obiekcje?

mania1898_2

BŁAHAHAHAHAHAAAA~~``!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Piotras2009

a ja gorszego trola nie widziałem

mrPARADOKS

Ze ja niby jestem trolem? o.O

ocenił(a) film na 8
Piotras2009

sorry ale ta wypowiedź była skierowana do założyciela tego gupiego tematu

mrPARADOKS

Ok. Bo źle włączyłeś odpowiedź i wyszło, że chodzi o mnie :P : "a ja gorszego trola nie widziałem...w odpowiedzi na post: Piotras2009"

ocenił(a) film na 9
mania1898_2

Jak można mówić że ten film jest beznadziejny. Ten film jest już kultowy, tak samo jak wiele tekstów wypowiadanych przez głównych bohaterów i często cytowanych w mowie potocznej. Reżyser miał świetny pomysł na komedię, będącą jednocześnie parodią ówcześnie panującego w Polsce systemu politycznego.

ocenił(a) film na 10
rumpel86

I tu chciałem dołączyć się do wypowiedzi (komentarza) kolegi rumpel86. Jak oni musieli kombinować by przekazać wiadomość jednocześnie "drwiąc" z ówczesnych władz i oszukać cenzurę.

mania1898_2

Panie trollu proszę iść trollować gdzie indziej dobrze ? Dziekuję bardzo.

crazy_race

Ku woli sprostowania! Ja nie jestem żadnym trollem i nie miałam nigdy na celu wzbudzenia jakiego kolwiek poruszenia, po prostu wyraziłam swoje zdanie na ten temat

mania1898_2

Zdanie popiera się argumentami.

użytkownik usunięty
crazy_race

Niekoniecznie. Komuś się po prostu może cos nie podobać i koniec.

ocenił(a) film na 10

Niestety nie"dorosłych" kinomaniaków nam przybywa!Oczywiście,każdy może mieć swój gust i upodobanie.Jak na mój to wypowiadanie się na temat filmów powinno być umożliwiane tylko ludziom pełnoletnim i to pod warunkiem,ze są przy zdrowych zmysłach!hahaha!A flim "Seksmisja " oceniam na 9!

użytkownik usunięty
wilkrobert132

Taa... kolejny , który uważa, że osoba pełnoletnia to osoba dorosła.

ocenił(a) film na 10

Katie!Przecież napisałem,ze muszą być"normalni".Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
wilkrobert132

Osoby nieletnie są bardziej normalnie od tych pełnoletnich , wiec nie rozumiem dlaczego uważasz ,że powinno im sie zabronic wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10

jeżeli za normę przyjąć okrucieństwo szerzące się w gimnazjach, to na pewno masz rację.

użytkownik usunięty
grezyl

Okrucieństwo w gimnazjach? Moze powiesz coś więcej , bo ja pierwsze słysze o czymś takim. Chyba ,że preferujemy inną definicję okrucieństwa.

ocenił(a) film na 10

a nie? obejrzyj sobie estoński film 'Klasa'

użytkownik usunięty
grezyl

Po Piersze jesteśmy w Polsce .Po drugie ,myślisz ,że to co dzieję się w filmach jest rzeczywistością? Proszę Cię .. Obejrzyj,,Sąd Rodzinny" . Uważasz,że to też żywcem wyjęta rzeczywistość? Nie wiem ile masz lat ,ale chyba jestes starszy ode mnie , więc pozwól ,ze kwestię ,,okrucieństwa " w gimnazjum ocenie ja.

ocenił(a) film na 10

Piękne słowa Katie!Cytuję ciebie-" żywcem wyjęta rzeczywistość"!haha!A trup sieje się gęsto!haha!Kiedy akurat ja chodziłem do szkoły gimnazjum znałem z literatury.Wiem,ze istniało przed wojną.Pewno mógłbym być dla Ciebie...hahaha!

użytkownik usunięty
wilkrobert132

Och , nie łap mnie za słówka. Nie będe pisała tutaj językiem literackim jak na esejach czy wypracowaniach , bo nie mam czasu na takie rzeczy. Zrozumiałes chyba co miałam na mysli , więc nie wiem w czym problem .

ocenił(a) film na 9

Katie, nadal uczęszczasz do gimnazjum? Mogę cię zapewnić, że w porównaniu z każdym liceum, nawet niezłe gimnazjum wygląda jak małpi gaj, wymieszany z areną... Panuje głównie wyniszczanie psychiczne, na tego jednego, który nie dołączył do bandy klasowej.
Co do autora wątku ewidentny prowokator. Jeśli wyrażamy swoje zdanie, to należy je uargumentować. Ot co.

użytkownik usunięty
reastdignity

Nie , ja jestem aktualnie w 1 klasie LO i prawdę mówiąc 100 razy bardziej podobało mi się w gimnazjum. Wcale nie było żadnego ,,okrucieństwa" jak tutaj wcześniej sugerowano i była większa tolerancja niż w liceum gdzie każdy uważa się za wielce,,dojrzałego" . Banda bufonów i tyle.

użytkownik usunięty
reastdignity

,,Panuje głównie wyniszczanie psychiczne, na tego jednego, który nie dołączył do bandy klasowej".

Wiesz prawdę mówiąc nie znam żadnego gimnazjum w którym naprawdę panowała taka atmosfera. Ani ja ani moje koleżanki się na to nie natknęłyśmy. Owszem tworzą się pewne grupki ,są osoby ktore się lubią i które za sobą nie przepadają ,ale jak ktoś ma jaja i charakter to da sobie radę bez przynależności do jakiejkolwiek bandy. Poza tym idąc już tym tropem , tak jest wszędzie . W liceum nawet nie wiem czy nie bardziej niż w gimie.

nie każde gimnazjum to patologia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones